Jump to content
G.Petrov

Завеждане на щета(и) към Армеец

Recommended Posts

Здравйте колеги ;) От почти година вече съм с кола и съответно си направих и пълно автокаско. Веднъж обикалях по едни селски пътища и си одрах колата и от двете страни от храсти. Знам че трябва да се обадя на телефона който имам към застраховката но какво да им кажа. Щото и да им кажа че така съм я намерил невърви много, все пак не е примерно една драскотина (да кажеш че някой минал и задрал), а са много, за радост много леки и повърхностни и от двете страни. И другото което имам луфт на предната броня с капака който от момента на снимане преди година и сега е по голям - мога ли и него да заведа (то и без това съм леко надран от едната страна на бронята, тъйче може да мине за удар на паркинг) ??? Имам право да си оставя колата в доверен техен сервиз и те да се оправят!!! Дайте ми съвет какво да направя, какво да говоря, мога ли и двете щети да заява и т.н.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз мисля че е най-добре да се обърнеш към агента, който ти е направил каското. Той, ако иска, най-добре знае как се постъпва при такава ситуация и може да ти даде съвет какво да правиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега то накрая така ще стане, днес я измих, направо ми се приплака. Тая зима майката и е ебала!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си само ти така.зимата и на мен ми видоизмени външния вид на 2те брони.за надраното кажи,че е станало на паркинг.за луфта в капака,не мисла,че ще стане.иначе и аз съм доволен от армеец в пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...