Jump to content
AbsolutHonda

Honda Civic ключ от Ebay

Recommended Posts

Здравейте,намерих си ключ от ebay за хондата.Ето го :http://www.ebay.com/itm/2003-2005-Honda-Civic-car-ignition-transponder-key-Honda-key-ID-13-/180839188718?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2a1adb08ee&vxp=mtrПише,че е за американска хонда,но според мен трябва да стане и за моята? (2003г.) По този начин ще спестя много пари,защото ще си платя само обучението,което е към 30-40 лв,а самият ключ 100. Мисля да го поръчам пък за 15 лева няма да се ядосвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое точно е техническото в темата ти???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип е така, ако се навият самите ключари разликата в цената я прибират те...Драсни един ред, ако стане и евентуално кой ключар се е навил :)))П.С. Вариант е да си оставиш нормалния или чупен ключ някъде в купето на скрито място, което само ти си знаеш и само да си нарежеш този новия.Но имобилайзера просто няма да върши работата си в този случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако червения ключ е в теб можеш и сам да си го обучиш. Аз като взех колата ми дадоха един почти счупен(който ползвам и до днес), един черен и един червен. Червения и черния не ми палеха колата но без да искам с помоща на червения(който май служи за обучение) си подкарах черния. Стана малко объркано ама...Мисля че тактиката беше - вкарваш червения, даваш на контакт, изклчзваш контакта, после пак даваш на контакт, изключваш контакта и вадиш ключа. След това бързо слагаш другия (новия) и пак даваш контакт. Не съм сигурен ама май така беше :)Успех ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......и оставаш без ключове.Ако не вярваш и решиш да опиташ ,поне гледай да си близо до някой който ще може да ти ги препрограмира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...