Jump to content
cWarrior

Психотест въпрос спешно!

Recommended Posts

Добър вечер колеги,знаете ли колко е таксата за психотеста спешно ми трябва да знам , че утре съм .Приготвил съм 50лв ще стигнат ли няма ли ../

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

До колкото знам ...зависи от населеното място (поне така съм чувал). Аз преди 2 месеца си вадих тука във Варна и ми искаха 30 лв. :censored: :boxed:EDIT: И за тея 30 лв. ме питаха дали съм лежал преди там, подхилих се и викам "не!" ,а някой роднина? - не! И това беше психо теста :lol:

Редактирано от Tosh!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво ти е този психо тест . Оръжие , Книжка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За книжка.В Монтана е психотеста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такси за явяване на психологическо изследване: 1. За явяване на първо и второ психологическо изследване пред Регионална психологическа комисия в Дирекция “Автомобилна администрация”: a. За кандидати за придобиване на правоспособност за управление на МПС от категории С1, С, D1, D, Ттм (трамвайна мотриса), Ттб (тролейбус) и за водачи, извършващи обществен превоз на пътници и товари от всички категории (в т.ч. водачи на лек автомобил за таксиметров превоз) - 50 лв.; b. за водачи с временно отнето свидетелство за управление, както и на загубилите правоспособността си за управление на МПС поради отнемане на контролни точки - 70 лв.-50лв.промоция! c. за водачи на МПС при постъпване на работа и при други случаи по искане на държавни, общински, обществени и частни организации, сдружения и търговци - 50 лв. 2. За издаване на удостоверение за психологическа годност - 10 лв. 3. За издаване на дубликат на удостоверение за психологическа годност - 10 лв.Това са цените на една фирма в София . Може да се ориентираш .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да кажем е 50 лв.Плащам си 50лв и това е точките 2,3 и за тех ли трябва да се плаща като ида?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ще ти кажат на кого да платиш. Точно за това не бери грижа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...