Jump to content
fast_ghost

D13B2 Гасне на газ

Recommended Posts

Здравейте колегиГорд притежател съм на въпросната онда. Обаче нещо гасне котлона като съм на някой светофар и спирам. Изтурбуших тръбата на въздушният филтър. Обаче ефект нямаше. Като я запаля има си стабилен празен ход. Обаче като карам и изключа от скорост и котлона изгасва. Някой може ли да ми даде някакви насоки? Ако е от значение съм с изпаритела от предишната ми кола Ловато електрически предишният беше пак ловано но вакумен и вакума който влизаше в изпарителя го запуших. Поздрави.

Редактирано от fast_ghost

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да разбираме под изтърбуших?Според мен ти обеднява сместа,въздуховода трябва да е обърнат към коша или му намали диаметъра,позапуши го наполовина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да разбираме под изтърбуших?Според мен ти обеднява сместа,въздуховода трябва да е обърнат към коша или му намали диаметъра,позапуши го наполовина.

Ами казано на жаргон Премахнах... пластмасата не съм я обръщал към купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не знам защо си мислиш, че без тръба ще бъде по-добре, сложи тръбата и я запуши половината със тиксо и виж дали ще се оправи проблема.Погледни тавата дали не дърпа въздух отнякъде, въздушния филтър също играе голяма роля, ако не си го сменял по-добре го смени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз имах същия проблем оказа се мембрани

Редактирано от ANM7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!!! И аз имам същия проблем, със Сивик, 95, 1.3 съм. След като ми загрее на газ започва постоянно да гасне и след известно време като си вдигне градусите започва пък да държи 1200-1300 оборота. Миналата година я водих на майстор и ми направи някакви настройки на карбуратора и се оправи, но сега пак взе да ми прави проблеми. А когато я карам на бензин в ниските обороти ми прекъсва и с натискане на педала на газта се изфорсирва със закъснение. Ако някой е имал такъв проблем ще се радвам да даде мнение. Благодаря предварително!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема решен! Отидох при колегата fenabg. Готин човек, каза ми че газовата не е сложена като хората, и съответно решихме да я напрайме дуал карб от д14а1 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...