Jump to content
eransun

Honda Accord Autopilot

Recommended Posts

Здравейте. Притежавам Хонда Accord 98 година и ми изкочи от един познат автопилот (от Хонда Прелюде) някой знае ли дали е съвместим с моята кола, как се монтира, сложна ли е цялата операция, опасност за нещо по колата има ли, абе не съм запознат хич с тази екстра и незнам какво представлява изцяло. Ако някои може да обясни и даде съвет, че и място и парички за монтаж (оринтировъчно).дайте и една цена за автопилот за да знам тази която ми дават нормална ли е ще съм много благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Притежавам Хонда Accord 98 година и ми изкочи от един познат автопилот (от Хонда Прелюде) някой знае ли дали е съвместим с моята кола, как се монтира, сложна ли е цялата операция, опасност за нещо по колата има ли, абе не съм запознат хич с тази екстра и незнам какво представлява изцяло. Ако някои може да обясни и даде съвет, че и място и парички за монтаж (оринтировъчно).дайте и една цена за автопилот за да знам тази която ми дават нормална ли е ще съм много благодарен

Тука в Пловдив ми искаха 150лв за монтаж и още толкова за самата машинария.Предполагам всеки електричар може да се справи с инсталирането.Успех колега и пиши като го монтираш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...