Jump to content
PazzO

Моля за съвет за Сивик ЕК3 6ген d15z6 смяна скоростна кутия каква ?

Recommended Posts

Колеги здравейте ;),искам да ви попитам каква скоростна кутия бихте ми препоръчали, да ми живне колицата "с къси предавки" мисля че от D13 е добър избор.Ще съм ви благодарен ако ме насочите какво да търся и какво ще ми трябва към нея и какво мога да взаимствам от моя съидинител (ако е въмозжно разбира са) също и за интейк.Знам че тук в форума има наточени ЕК3ки ще съм благодарен ако някой ми помогне! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това си е икономичен двигател, освен че малко слаба ми идва с испреварванията извън града аз съм доволен. Един приятел си беше взел същата, сменя маховик, спортни филтри кво ли не най накрая смени двигател.От това което съм чел, освен турбо няма друг вариант.Все пак и на мен ще ми е интересно какво ще предложат другите колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S8Ghttp://www.phearable.net/tech/wiring/trannyspecs.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С малко разяснение благодарение на terror1sta разбрах за предавателните числа и вече се насочих както е писал колeгата над мен или S8G или S20 ot Д13 след фейслифта, сега остава и да си навия на акъла D16Y8 и филма ще стане голям :D.Благодаря колеги за помоща ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Това е най-добрия вариант от d13b2 :) Това е най-късата кутия от Д серия . И аз съм голям навитак да го направя . Редактирано от 6gen115hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...