Jump to content
player

Къде във Варна има майстор,който

Recommended Posts

се занимава с брони...искам да се китоса и да се пръсне с боя насам-натам.Предложения някой да е ползвал такъв?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така и немога да намеря никои,който да ми сложи ламбо дорс-а има планки сложени,имам 2 панти с 4-ри амортисьора...вратите са слагани и преди само трябва да се сменят пантите...питах днес Дидо каза,че не се занимава с такива неща дали Miyamoto ще се занимава?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли къде във Варна правят чип тунинг или в някой друг град?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе до КАТ има едно момче Тони се казва има и диностенд, но му нямам координатите, ако искаш разпитаи из варна, почти всики които са автофенове го знаят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Шумен има дино , Иво се казва момчето Gefi, доста хонди минаха от там вече ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да те пратя при турците на околовръстното ама не искам да им правя реклама :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да те пратя при турците на околовръстното ама не искам да им правя реклама :Д

Къде са те?!Някои знае ли къде слагат фолио добре и на тънки цени....преди си спомням бяха ми сложили на сивик-а американско фолио на всички прозорци много професионално бях много доволен но нз дали работят хората сервиза им беше до техническият университет...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да те пратя при турците на околовръстното ама не искам да им правя реклама :Д

Къде са те?!Някои знае ли къде слагат фолио добре и на тънки цени....преди си спомням бяха ми сложили на сивик-а американско фолио на всички прозорци много професионално бях много доволен но нз дали работят хората сервиза им беше до техническият университет...
Точно срещу обръщача на 13 номер Power tuning мисля че се казваше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко помощ един колега продава модул,инсталация,копчета и 2 ел.машинки някои да има идея дали машинките от црх 2-ра генерация ще пастнат на црх 1-ва ген...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помош: размазах си пак задната броня...както и да е вече е китосана и залепена но търся автобояджия дето няма да ме удари много с моя боя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...