Jump to content
Guest Teodor

Honda Prelude 1989 1.8 Ex

Recommended Posts

Guest Teodor

здравейте, отдавна съм любител на марката, но до сега не съм имал такъв автомобил. намерих един такъв да се продава на горубляне. каран е в БГ, цената е добра, всички екстри без кмлима и кожа има.искам да попитам няколко неща.1. към 2000-2400 оборота прекъсва много досадно :afro: това дали може да е от свещите или е нещо по-сериозно?2. доста е шумна. звъка е прекалено споретен. много ми харесва, но по някое време в купето става кофти, защото буботенето е силно. това нормално ли е за модела?3. как са частите като цени? по-скоро дали се намират лесно за прелюд от 89-та?много ще съм ви жлагодарен ако ми отговорите.външният и вид не е перфектен, но е задоволителен. много ми хареса, но ме притеснява това прекъсване и това, че продавачът като се акчихме пусна веднага радиото доста силно, според мен да заглуши нещопоздрави, Теодор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

пич тва дето прекьсва е от карбураторите,аз карах такава 4 години,мога да ти я направя ама сам в варна,има части не се притеснявай,намират се :afro: А м/у другото отиди при някой майстор да и чуе двигателя как работи,не взимай на сляпо,и доверие,този "ЕТ"мотор е малко капризен за масла и филтри.Можеш да отидеш при Омбре да ти го види,ако е добре само яко газ и тва е успех

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Teodor

ами то и аз поисках да отидем я погледнем при майстор, а продавача каза, че това не го рпави за евтини коли :afro: това малко ме притесни да си призная. дали не може някой да дойде с мен да я погледне. ще си платя, независимо от мнението му.колата се намира в горубляне, до ОМВ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

ами не знам кво да ти кажа,продавача май не му е чиста работата,кви са тези глупости?ти си клиент и си плащаш,ще си дьржиш на своето,ако се ебава,просто я отпиши тая кола,ако я вземеш и мотора е скапан,мога само да ти кажа че трудно се намират части като"колянов вал и биели"а неговите не подлежат на ремонт :afro:ЗА колко я продава ако не е тайна?

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Teodor

1700 лв крайна ценаи мен м е много съмнителна, ама пустата много ми харесва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

абе цената не е много ама не се знае в какво састояние е двигателя,да не си купиш едно купе само,не се навивай толкова пич,знам какво е мерака ама ако се строши при теб кво ще я правиш?500-600лв не ти мьрдат за ремонт на двигателя,не се знае на кво дередже е главата,клапани,разпределителен вал и.т.н,без някой майстор не се захващай да купуваш,особено ако не разбираш,трябва да и погледнеш и окачването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Teodor

еми окачването ми изглежда супер. не тропва, не хлопва. държи се стабилно в завоите и при спирачка. не съм я тествал при висока скорост, но ми изглежда стабилна.еми ако някой майстор се навие да дойде с мен отиваме и казва. плащам му, няма проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Пич,аз съм имал такъв Прелюд мотор ЕТ2 1.8 12v с два карб. и бях много доволен от нея, много яка и красива машина :afro: Все пак вземи наистина човек който разбира от коли ,защото евтиното излиза по-скъпо ;) Ако е добра скачай ,ще останеш доволен от колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Приятелю,тегли му една по-дълга путка майна на тоя продавач и му кажи че или я караш в сервиз по твой избор или да си гледа работата.и между другото тази кола е доста по-стара от '89-та.щото това е 2-ра генерация прелюд който се произвежда от '83-та до '86-та.незнам къде ги четеш тези неща за '89-та.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Teodor

така пише в обявата в мобилето. аз от там гледам. иначе от хонди не разбирам грам. до сега не съм имал хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

така пише в обявата в мобилето. аз от там гледам. иначе от хонди не разбирам грам. до сега не съм имал хонда.

точно заради това, послушай колегата prelude :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

пич тва не е твоята кола,не я взимай.Досега разглеждах мобилето и я видях-тва е пьлен гроб,виж има една тьрновска тя изглежда читава,ама тая другата,не стига че и е пуснал 2 обяви с 2 различни цени,на всичкото отгоре е неграмотен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tirex

Абе я недей се набутва!Ще намериш друга,какво от туй като няма да е прелюд,някои сивици,са зверове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

АКО искаш да си я гледаш САМО може да я вземеш иначе си приготви още толкопва пари за ремонт а и от Горубляне ???? лошо бате все едно да я вземеш от Монтана или Враца казвам ти го от личен челен опит айде успех в търсенето на нова прилична кола :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest veeni

абе цената не е много ама не се знае в какво састояние е двигателя,да не си купиш едно купе само,не се навивай толкова пич,знам какво е мерака ама ако се строши при теб кво ще я правиш?500-600лв не ти мьрдат за ремонт на двигателя,не се знае на кво дередже е главата,клапани,разпределителен вал и.т.н,без някой майстор не се захващай да купуваш,особено ако не разбираш,трябва да и погледнеш и окачването.

колега какви 500-600лв. говориш за моя прелюд 2-ген. във великия мотаис на симеоновско шосе съм оставил оклоло 2000лв. а 4е нищо не направиха това е друг въпрос горещо препоръчвам да го пропускате този сервиз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...