Jump to content
Guest sand0

Bar-honda 3th Place V Indianapolis

Recommended Posts

Guest sand0

3th miasto za Sato

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Тоя е ненормален.Не вервах, че ще завърши докато не пресече финала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

А какво стана с Бътан защото не можех да гледам :unsure::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Голямо състезание за Сато, и колата беше много добра - смятаите че, 3 - то място е максимума които някои може да се вземе в момента. Иначе пак си имаше червена доминация и Шумахер и Бари си правиха каквото си поискат - Бари даже пробва атака на М.Ш. ама маи още малко не е дорасъл. :rolleyes: P.S. Аз съм си малко Ферарист така че да не се дразнят някои :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Колкото Сато е борбен и готов на почти всичко за победата, толкова Барикело е безхарактерен и примирен с вечната втора позиция. Не заслужава внимание псевдо-атаката му към Шуми. Все пак го изчаква в бокса...защо да го атакува после ?! :rolleyes: Браво на Сато - уникално каране направи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Тоя е ненормален.Не вервах, че ще завърши докато не пресече финала.

и аз :rolleyes: Иначе за червената доминация кво да кажа??- Тая шибана отборна йерархия /първи и втори пилот/много я мразя-Барикело си е путьо -онази маневра беше парлама според мен.Обаче шапка им свалям на червените-страхотна кола-конкуренцията е слаба-аз иначе съм си за Макларън и БАР /разбира се/.Ама моите се борят със ЗАУБЕР в момента-скапани мериджани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mugen

Сато отново показа какво е да си автомобилен пилоти ни припомни за какво гледаме F1 :cool: Маневрите му бяха на границата на нормалното :rolleyes: Жалко за Бътън, щеше да опуши целия овал ако беше останал :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

да общо взето в момента си струва да гледаш ф1 само заради сато и монтойа. Има и още няколко пилота, но според мен са тези. А за ферари какво да кажа.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Ми например че си вършат перфектно работата хората.Обаче радващото е че Сато все повече заприличва на М.Ш. в по ранните му години. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cheeky_boy

ALE HORA TVA GOLIAMA IZLAGAZIA LE DOSTA BULGARI BIAHME NA FORMULATA TVA DOBRE AMA TO PAK VSICHKI SAS ZNAMENA I DREHI NA FERRARI BE BASI AZ AKO BIAH NAMERIL N BAR MA NE MOZAH .PONE SI BIAH SAS BULGARSKOTO ZNAME :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet
Отговорено (Редактирано)

PONE SI BIAH SAS BULGARSKOTO ZNAME :P

Браво! -някъде в средния запад ли живееш-Индиана,Охайо?Кажи нещо за шофирането в Щатите :cool: .[edit] айде без офтопик :cool: Редактирано от Victor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cheeky_boy

AMI NE TOCHNO NEKA DA KAZEM MT. PROSPECT, ILLINOIS 60056 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...