Jump to content
eDaniel

Продавам 4бр гуми 225/45/17 BF Goodrich

Recommended Posts

Когато ги сменях със зимните видях, че има малко винтче в една от гумите. Отбелязал съм го с тебешир за да се знае къде е било. При надуването ще се види дали има нужда от интервенция или е пробит само грайфера.

Като изключим горното, гумите са в перфектно състояние, с грайфер като на нови гуми и никакви кривини, балони и прочее. Имат около 3000-3500 км навъртяни.

Купени са в края на 2010 година с DOT 2010-та. Цената е 300 лв за съфорумци. Ако се окаже, че има някакъв проблем с въпросната гума съм склонен на лек коментар, но не се надявайте на голяма отстъпка защото това са практически нови гуми и по-скоро ще си ги държа на отделни джанти отколкото да ги продам за без пари. И без това цената е достатъчно ниска.

В момента са ми монтирани на летните джанти и са оставени на съхранение, но при сериозен интерес ще ги сваля.

Това са високоскоростни гуми с индекс до 300 км/ч.

Причината за продажбата е, че искам по-нископрофилни и по-тесни гуми.

Ето тук можете да видите как седят на моя Прелюд:

Публикувано изображение

 

Съжалявам, че нямам други снимки, но съм дал гумите и джантите на съхранение и не мога да ги снимам в момента пък и не съм мислил да ги продавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Juro. Спечели почти чисто нови гуми, които струват 215 лв бройката и то на СМЕШНА цена. Жалко за тези, които се ослушаха. Темата може да се заключва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...