Jump to content
K1r1L

Помощ при свързване на УРЕД AIR/fuel

Recommended Posts

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

ПРоблема е че схемата която е дадена не отговаря на това което имам :o .

Уреда е марка кет гаудж. АИР ФУЕл

ИМА 5 кабела два червени два черни и един зелен ( зелен ,черен, червен сякаш са на един сноп тоест трите).

А другите два (червен и чрен) отделни . Някои ако се е сблъсквал да удари едно рамо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало отзад на уреда да пише кой за какво е.Единия червен е осветлението на уреда,черния е маса.Другия червен е захранване,черния е маса.Заления ти е сигнала от сондата.Двата червени ги наставяш и връзваш към бушона на ЦД-то,черните по същия начин и на маса към двигателния отсег.Зеления го връзваш за сигналния кабел на сондата(незнам с колко кабела е тя,при мен е с един).Аз така съм ги вързал и всичко си работи,уредите светват на първо завъртане на ключа и започват да работят като е запалена колата.Странно,че при мен АФР уреда започва да работи след като колата достигне нормална работна температура.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НА уреда нищо непише :) МЕрси за инфото колега ще го пробвам при първа възможност моита сонда е с 2 или 3кабела. ;)А За това ,че уреда ти работи като е загряла колата е нормално ламбдата неработи определен период от време докато не развие необходима температура.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Тома неверни само за украшение ще е. :lol: :lol: :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След време ще започнеш да го използваш за разходомер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...