Jump to content
Guest tiholov

Добър Газ сервиз

Recommended Posts

Guest tiholov

Здравейте колеги,

До колкото съм запознат пък и от собствен опит знам,че да си намериш добър газ сервиз е трудно. Някъде от 2002 знам за този сервиз (там си карахме служебните коли за ремонт) след няколко посещения със служебната кола реших и оттогава само там ходя. Преди със Civica, а вече и с Accorda (там си монтирах газовата- Stargas) всичко е 6. Даже и колегите от новата работа започнаха да се отбиват там често (трябва да ги писъединим и към нас- HONDA FENS :D работя по въпроса). Ако решите да ходите ще е добре преди това да се чуете с момчето по телефона, за да не стоите там много и да чакате.

Ето телефон и карта:

Veskony Racing- 0898 490902- Веско

Публикувано изображение

Редактирано от tiholov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o


Това да не е дет се влиза в един двор (има страж) и от там в десно после пак у десно
после у лево и па на десно а отсреща ти е ОМВ-то, е*ати как съм го упомнил :D:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiholov

Незнам да ли за същото място говориш защото там няма страж(влиза се свободно в двора) и като влезеш в двора каращ малко на право после завиваш на дясно и е като голям паркинг в дъното му(последнота врата) и тя се пада в дясно и там е сервиза. А OMVто е през пътя. Ама ако имаш път на там питай ги да ли там има Веско, ако има си говорим за едно и също. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko_m

и аз мога да потвърдя, че момчето работи добре.настройва ми и корсата добре, а и сложи нова газова Старгас (той само с такива работи) на ФауВе Поло.Хондата на брат ми не я е барал още, та не знам как е по хондите, но по газовите като цяло е добър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, телефонът същия ли е или да отивам там на място, че и мойта ми дава малко ядове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едни момчета дето работят добрев кв.Левски.Аз съм много доволен и като гледам и на други хора отзивите са им добри от тях.Сервиза се намира на бул."Владимир Вазов".Ако се идва от враждебна към центъра е след църквата на кръстовището с ул."Станислав Доспевски". Доколкото знам се занимават и с климатици. Телефоните са: 02/946 73 33 и 0887 71 13 14.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за Veskony Racing- 0898 490902- Веско. Той ми постави газовия инжекцион на Акорда и той го поддържа.От април месец досега никакви проблеми. Работи компетентно, с вещина и старание. Какво повече от това!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...