Jump to content
red_devil

Националната среща през 2011

Recommended Posts

защо да беше пародия много добре си беше срещата хората се постараха направиха каквото можаха много е лесно отстрани да се дава мнение но това си е нормално да има доволни и недоволни все пак не може да се угоди на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класовете си бяха екстра,на който не му допада да не участва.А сега да питам някой мислил ли е за дата за НС 2012,защото на 7и8 юли(събота и неделя)ще се ходи на SOFIA ROCKS,а мисля че тук има доста фенове на рок музиката и ще е жалко,ако пропуснем НС 2012.Лично аз вече си купих билет за концерта и ще ходя и ще се радвам датата за НС да е различна.Поздрави на всички. :honda:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С право задава въпроса колегата danail_delchev за датата и ще е перфектно да е след 7-8.07 тъкмо студентите ще са приключили сесията.

Миналата година по това време се обсъждаха тези въпроси с касовете, мястото, организацията и т.н. и след националната имаше тема за мнения и препоръки относно организацията. Ето я въпросната тема.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извадка от Опел форума (Тази година събора ще се проведе на 7-8 Юли на пистата в Калояново.) А нашият кога ще е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо забелязах че вече си имаме запазена дата: http://www.dracon.bg/latest/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=3 а във форума не виждам да пише нищо по въпроса. Това 4-ти август официално ли е ..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:D ново 20. Нека споровете започнат, сега. Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегата Al Capone, разделението SOHC/DOHC е доста прилично. Може да се направи и по серии D,(B,H,F в един клас) и Турбо. Така пак е равностойно. Каквото и да се направи, винаги ще има ощетени и недоволни колеги, но в това разделение за драг специално мисля, че ще е най-разумно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееееее там смееее!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам въпрос: На Италианското/Тайм-атак ще се допускат ли тежко модифицирани автомобили?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам някой дали си дава сметка че 4-ти август може температурите да са около 40 градуса а на този КЪР там ще измрем! Страхотна дата най вероятно няма да дойда .. :) успех на всички който ще ходят! :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи спорове още от рано... :) Какво да кажа колеги,аз лично съм доволен от миналогодишната национална среща.Вярно,не се състезавах,но в крайна сметка не е само това целта на мероприятието.Колкото и да си бърз и тунингован,винаги ще се намери някой по-бърз от теб.Правя евала на хората,които участваха и се раздаваха,защото знам,че са се потрудили доста за това.Запознах се с готини хора и си прекарах добре деня там,но като говорим за класове и състезания попринцип,искам да направя едно предложение,ако организаторите го намерят за интересно ще е супер.Говоря за състезание по визия и състояние.Наистина знам,че много запазените хонди в БГ сигурно се борят на пръстите на едната ръка,но защо не ги покажем на хората?Аз съм фен на стоковото,защото предполагам,че колкото и да тунинговаме,няма как да го направим по-добре от създателите на колите,които са инженери с несравним опит.Да,за момент стават по-бързи,но дали са надеждни,здрави и красиви като когато са слезнали от поточната линия?Изключително малко хора имат възможност да слагат оригинални афтърмаркет части по колите си поради обясними финансови причини...Точно затова мисля,че ще бъде интересно да се покажат малко стокови и запазени коли и да има гласуване и състезание между тях.Малко хора ме познават и са виждали колата ми,но живот и здраве мисля да я изтупам от прахта и да я докарам на НС2012,за да ви покажа кола 92' набор по която няма едно болтче,което не е оригинално... Дано има и други фенове с моите разбирания,ще се радвам да се запознаем и да обменим опит. :) Безаварийни на всички!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако срещата ще е на Дракон не виждам да имаме голям избор на дати. Да най вероятно ще е жега но не мисля, че това ще попречи на някой да дойде(том все пак доста прилично си подухва :) ). По - вероятно е много хора да са на почивка по това време... Струва ми се, че е време да ни се поизясни какви са плановете за тази година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното в случая е защо тази година датата не е избрана с гласуване, а и дори не е оповестена. Иначе да, много ще е топло тогава и всеки, който е решил да се състезава на националната се сеща, че резултатите му ще са по-слаби от действителните, точно заради високите температури. Особено при турбо автомобилите. Някой мод или админ няма ли да внесе малко яснота, дали наистина за тогава е планувано и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е айде де, никой ли няма да каже нищо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен датата ми допада,миналата година през деня беше добре,но вечерта беше супер студено.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Рул - на калпава ракета космоса й крив. Условията са еднакви за всички. Що се отнася до датата и защо няма гласуване - явно организаторите така са преценили, може да не е имало голям избор ;) На който му е жега и иска да седи на климатик цял ден да си седи у тях. Добре, че не бях организатор миналата година, че не ми се слушат мрънканици. Всеки недоволен, а ако го накараш да направи нещо за мероприятието прави пас. Нямам предвид никой конкретно. Това трак дей от национална среща ли е, или разходка в парка? Ако е рано през лятото, студентите мрънкат, ако е късно -голяма жега. Угода никога няма!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз лично просто се учудих, че го научавам от сайта на Дракон. Нямам нищо против датата и според мен за национална среша най-подходящо място си е писта. Тъпото е, че пистата е една. Миналата година останах много доволен, вярно в хотела нищо не разбрах не знам защо но не се и оплаквам. При всички положение смятам пак да присъствам... :cool:

Редактирано от icesonic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Рул - на калпава ракета космоса й крив. Условията са еднакви за всички. Що се отнася до датата и защо няма гласуване - явно организаторите така са преценили, може да не е имало голям избор ;) На който му е жега и иска да седи на климатик цял ден да си седи у тях. Добре, че не бях организатор миналата година, че не ми се слушат мрънканици. Всеки недоволен, а ако го накараш да направи нещо за мероприятието прави пас. Нямам предвид никой конкретно. Това трак дей от национална среща ли е, или разходка в парка? Ако е рано през лятото, студентите мрънкат, ако е късно -голяма жега. Угода никога няма!

+1Какъв е проблемът, че ще е жега? Приемете го като плаж/басейн, само че без басейн :Д Аз миналото лято хванах повече тен от висене по пистите, отколкото от морета и басейни! :) Зареждате се с обилни количества вода, бири, мезета, добро настроение и сме в джаза :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооооо ЕКСТРА! Щом и тази година състезанията ще са на писта "Дракон"! Там условията са перфектни за един хубав състезателен ден. Тази година ще съм доста по-подготвен, от миналата. Нямам търпение! А ако сме и в същия хотел....лелеее басейнчета, джакузита, сауни....нЕма такъв кеф!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото просто не кажете едно голямо благодаря на хората, които правят всичко възможно да си изкарате един страхотен уикенд?Все ще има мрънкащи и недоволни.Датата си е страхотна, и която и да бе друга пак щеше да е супер.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано организаторите успеят да запазят същия хотел. Цените, стаите и басейните бяха идеални :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина хотела си беше супер, като за такова голямо мероприятие, просторно, място за всички има, голям паркинг, басейни и т.н. Дано пак да е този хотел. Този път още от петък съм там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Какво ще кажете тази година да се спретне една класация за най-добре звучаща Хонда? Идеята е следната, нареждат се колите в редичка или кръгче и се дава шанс на всеки решил да участва, да "извади гласеца" на своята Хонда. Победителят ще се определи с гласуване от публиката, като за кулминация всички участници заедно ще вдигнат малко шум, за да се чуе че има Хонда сбирка надалеч.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре вече да има кар аудио-миналата година състезание по музика нямаше.Надявам се поне тази година да има!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...