Jump to content
didosan

И аз непаля .

Recommended Posts

1995 Civic Всичко започна преди 2 седмици.От тогава нещата ставаха все по зле и по зле ( Започна да пали когато си иска, все по трудно и така до преди 2 дена когато напълно отказа).Стартера върти , акумулатор има а свещите ги смених .Нещата опряха до дърпане но там резултатите бяха удовлетворителни пали но със „зор“. След като си смених бобината преди година с ваша помощ си мислех да не е отново тя или кабелите на свещите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че може да е от кабел на свещите. Първо че няма как да се прецакат и 4-те от раз.....аз имах проблем с кабела на първи цилиндър и колата палеше и вървеше, но прекъсваше. Обърни внимание дали като даваш на контакт се чува да цъка бензиновата помпа или пробвай да изкараш маркучето на бензина и да видиш дали стига бензин до мотора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че може да е от кабел на свещите. Първо че няма как да се прецакат и 4-те от раз.....аз имах проблем с кабела на първи цилиндър и колата палеше и вървеше, но прекъсваше. Обърни внимание дали като даваш на контакт се чува да цъка бензиновата помпа или пробвай да изкараш маркучето на бензина и да видиш дали стига бензин до мотора.

Да чува се, и нея смених преди около година.Помпата е наред . Редактирано от didosan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм днес я пробвах... Запали за моя голяма изненада и то на момента явно нещо е било мокро но незнам какво а и няма гаранция след 2 дена да не съм в същата ситуация ..Някакви съвети ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около тоя проблем, имам предвид по това време, да си сменял бензиностанция?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и един горивен филтър ако не си сменял :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...