Jump to content
Deaster

Моля за съвет

Recommended Posts

Намислил съм да затъмнявам стоповете на английски сивик 98 година ,но се чуда с какво да стане.Фолио или спрей,затова искам мненията ви за плюсовете и минусите на едното и другото.Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по добре фолио другата седмица ще ти писне или някой полицай ще ти направи забележка и ще трябва да ги махаш и със фолио прозрачността се губи много малко бях чел че е с около 10% за спрея не зная но е повече !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по добре фолио другата седмица ще ти писне или някой полицай ще ти направи забележка и ще трябва да ги махаш и със фолио прозрачността се губи много малко бях чел че е с около 10% за спрея не зная но е повече !

Ти си чел аз съм правил и 2-те. Спрея се маха с кореселин, а фолиото го махни да те видим :) Със спрея може да ги наръсиш съвсем леко само на мъгла, а с фолиото не може. Редактирано от Ростислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям Ростислав, аз също съм пробвал и двете спрея е по-добре за мене.и един лак ако искаш отгоре и готово.Маха се с корселин за 2 минути.някои казват,че корселина е*ава стоповете ама всеки си говори нещо.(може и да е вярно) .

Редактирано от Neyqzvimiq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за спрей. И стопове и мигачи съм правил със трансперантен спрей. ПоздравиПП: Аз съм чистил и с лакочистител, ефекта е същия като с корселина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,значи ще го бъде със спрей :) Благодаря ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за фолиото ! С спрея никога няма да е равномерно , и много зависи от типа фолио - едното се маха с поглед , а другото .........

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фолиото също може да се махне лесно, ако имаш машинка за топъл въздух . Спрея не е равномерен . Като цяло по-красиво е с фолио ... И аз съм +1 за фолиото .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ето моите на сивика как станаха:

http://img13.imageshack.us/img13/1033/14102011316.jpg

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Това е със спрей с 3 ръце. Виждат се добре и денем и вечер. Ченгета не са ми правили проблем за тях, макар че като ме спрат винаги се заяждат за нещо с мене.. :) Фаровете и мигачите също бях пръскал, ама ми омръзна и ги изтрих с корселин, както ти казаха по-горе колегите. :)

Редактирано от Ganchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрей ;) много сам доволен .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ето моите на сивика как станаха:

http://img13.imagesh...14102011316.jpg

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Това е със спрей с 3 ръце. Виждат се добре и денем и вечер. Ченгета не са ми правили проблем за тях, макар че като ме спрат винаги се заяждат за нещо с мене.. :) Фаровете и мигачите също бях пръскал, ама ми омръзна и ги изтрих с корселин, както ти казаха по-горе колегите. :)

 

Много благодаря за информацията и снимковият материял!Надявам се скоро да кача снимки с получилото се пи мен:)

Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще ти кача как е станало с фолио минусите на фолиото лично за мен са че стопа трябва да не е счупен и трябва да си сръчен ,да имаш пистолет за въздух а това че трудно се махало колегата може да заповяда за 5мин търкане със препарат за стъкла няма нищо :) към колегата ганчев ами иво как няма да се заяждат с тебе кажи ми кое ти е изрядно :) хахаха базик :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всеки има 150лв за да си купи пистолет за топъл въздух и да лепи фолио :) Поне този дето аз гледах беше толкова, а със сигурност има и по-скъпи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...