Jump to content
Ganchev

Търся разбирач на фотошоп

Recommended Posts

Търся някой колега, който разбира и се спогажда с програмата фотошоп. Ако му се занимава на някой нека пише. Става дума за колата ми, смяна на цвят на купе и джанти и при възможност (не е задължително) сваляне малко на самата кола на долу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай на skype - addicted2drift да пратиш снимка сега или през цялата седмица ама след 20:30! Кажи какъв цвят искаш на детайлите и да видим дали мога да помогна! :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има един симулатор който може да ти помогне:Тук!Ако искаш прати на л.с. снимка,ще видя какво мога да направяПоздрави!

Редактирано от takenaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един вариант! Поне на мен ми харесва, защото имам подобна Хонда! Ако един ден имам възможност да я поглезя бих я направил много близко до тази!http://s1200.photobucket.com/albums/bb323/black_irony/?action=view&current=CIVIC_MA8.jpg

Редактирано от addicted2drift

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз трся ако някои има позна да пише едно лично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги :)Качете хубави снимки на колите си(пододящ ъгъл и резолюция) и кажете какво искате да се направи;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще помогна! Само качете подходящи снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги - skype-а е ADDICTED2DRIFT! Приемам поръчки вечер след 20:00! Времето на изработка зависи от детайлността и все пак съм на работа по 10 часа! А колегите, които са виртуози на PHOTOSHOP може да сравняваме проекти и да си обменяме опит!P.S. Аз не съм виртуоз, но се причислявам към находчивите любители на фото обработката!Колега, GANCHEV не съм забравил допълнението! Просто тая седмица нямах време! А днес реших тотално да си почина! :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично преди се занимавах с така наречения Virtual Tuning, даже и форум си имаме все още, та ако решиш може да се пробвам да ти помогнаskype: www.spirit ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка на колата. Искам да и се обърнат цветовете. Тоест бялото да стане черно, а черното бяло. Колегата addicted2drift се нае вече да я направи и го помолих да ми направи и един вариант с бяла предна броня, та ако някой друг изяви желание също няма да откажа и такъв вариант. :) Някой ако му се занимава да си играе и с джантите примерно бели и зелени.

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Пускам и "дупето" на колата. :) Ако някой седне да я прави и нея, задната броня я искам само в черно. :) Благодаря на всички отзовали се и най-вече на addicted2drift! :)

Имам и предложение, ако колегите им се занимава, нека всеки който иска да му се направи някакъв цвят колата да я пуска тука да обяснява какво иска и да му се пускат готовите творби пак тука. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...