Jump to content
Guest Iltcho

много готин Crx

Recommended Posts

Guest Iltcho

Доколкото се вижда на снимките, колицата е в отлично здраве, в България е и ... незнам ама ... собственика ако се интересува ще е гот да стане един от нас.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

А доколкото забелязвам от тази снимка, наш съклубар го познава и си трайка :rolleyes:

Публикувано изображение

Та benji-crx, това на последната снимка не е ли твоята хубавица :D

Та иска ми се ако мога да разбера нещо повече за този модел CRX защото лично на мен страшно много ми допада (синия).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Ами той (синия CRX) го гледах в мобилето се продаваше човека беше обявил че и нитро има НО повече незнам дали е витек не е ли :D:rolleyes:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mba

супер е! бялата също доколкото я видях (само предницата). прав си трябва да я ведиме на живо. апропо, откъде са снимките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

НО повече незнам дали е витек не е лищсиния е 1000000000000000000% vtecтуи е del sol.... има 2-а двигателя sohc i dohc --и двата варианта са vtec125 i 160 kоняи тоя е мноого як !!!:)))))))))и сяка6 е vti-160 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

да с момчето се познаваме и сме авери и е фен на ХОНДА но е скаран с нета .колата е с 160кс и чип мугенн +nos и наистена е много красива .а снимките са от гонките на пистата край сливен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Това е маняшки CRX най-готиното, е че таванчето му се прибира в багажника и става кабрио.Още се продава за 8500евро. http://www.mobile.bg/Данни:пробег - 00000година на производство - август 1993 г.,цвят - СинОсобености:2(3) ВратиABSАлармаБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКабриоКупеЛети джантиМеталикСерво управлениеСтерео уредбаЦентр. заключване :) Допълнителна информация:всички консумативи са сменени, напълно обслужена. нос система, чип муген, кн-филтър, спортни ауспуси, оптичен тунинг, сд паинер мп3 2000вата музика, нови джанти, без забележки, пълно каско до 03. 2005г.:DПродавач:Ямболтел.: 0888214266e-mail: miro_bikov@abv.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

Публикувано изображение

 

това ще е новия crx

лудница е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

браво на човека, дано да стават повече такива ентусиасти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Снимки на новия CRX съм гледал от преди 2-3 години. Тази снимка е от статия във вестник (мисля, 4е някъде имам цялата страница от вестника)Обаче друга официална информация за тази количка не съм срещалАвтомобилчето обаче изглежда МНООООООООО диво зверче :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cheeky_boy

EDNO UTOCHNENIE ILI KOLATA E SAS 125 KONIA OT 93 ILI E OT 94 STOM IMA 160HP , STOTO ZA 93 E SAMO SAS 102 I 125-7 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

EDNO UTOCHNENIE ILI KOLATA E SAS 125 KONIA OT 93 ILI E OT 94 STOM IMA 160HP , STOTO ZA 93 E SAMO SAS 102 I 125-7 :cool:

Бе човека си е написал "чип муген" т.е. тя си е от 93 та ама е чипосана. :P Та от 125=====>160 - кончетата са се размножили. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

трудно,да не казвам и не възможно да се чипоса от 125 на 160 пък било то и с муген :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

10 коня ако качи тоя супер чип ще е добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

трудно,да не казвам и не възможно да се чипоса от 125 на 160 пък било то и с муген :P

Не съм на ясно, ама може да е преувеличено малко знам ли :cool: "чип муген, кн-филтър, спортни ауспуси"Нямам идея дали тези неща в комбинация изкарват 35 коня нека по вещите кажат.А може и да си е 160 коня Цитирам MUGEN-POWER"туи е del sol.... има2-а двигателя sohc i dohc --и двата варианта са vtec125 i 160 kоняи тоя е мноого як "

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...