Jump to content
BOSS`HOGG

Разпродавам си проекта за Б16

Recommended Posts

Ами хората около мен знаят че си сибирам кола за състезания тип (италиански ) , за писти и още нещо ;) . Всичко което съм събрал до момента вече ми е излишно защото други мухи бръмчат в главата ми . Не се отказвам от колата , сега да не ме почнете ;) скоро ще е по улиците и ще има повече инфо . Сега и какво е на пазара...

 

Необорудвана глава от Integra TypeR B18C-specR + клапаните -500лв.

 

Разпределителни валове от Integra TypeR B18C-specR 600лв.

 

Оборудван смукател от Integra TypeR B18C-specR-400лв.

 

Скоростна кутия S4C + доста сериозен Шпер KAAZ -1600лв. толкова я купих от Драги4а , толкова и я давам ;)

 

Обордван блок Б16А-SIR -800лв.

 

Японско окачване Тейн , тип койловъри 800лв.

 

Всичко това беше купено и събирано за проекта Б16 .

 

Снимки ще има утре или най късно вдругиден , че нета ми е слаб на моргата и немога да ги качвам .

 

ТЕЛ. ЗА ВРЪЗКА 0898-489-527 или 0879-489-527

 

Ето и снимки :

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

Добавям и истинска Японска генерация TANABE от Б16 , От колектора + две средни гърнета + крайното гърне , всичко от игла до конец 800лв.Свалено от Del Sol B16A-Sir .

Смукателният колектор + главата заминаха .Честито на печелившият ;)

Редактирано от Dragi4
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавяме и два хубави колектора за Б16-Б18 , Смукателя не става за Б18Ц4. И двата колектора са EDELBROCK ,Смукателният колектор има 68мм. дросел OBX , Изпускателя е преработвана двойката , защото фабрично изхода беше на 50 а сега е преработихме на 61-62 може би и 63 , но го меря с рулетка и е малко неточно. Цената на смукателя + дросела + EACV клапана 600лв. изпускателя е 500лв.

 

Ето и снимки:

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

ТЕЛ.ЗА ВРЪЗКА 0898-489-527 или 0879-489-527

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови последни крайни цени ...1.Разпределителни валове от Integra TypeR B18C-specR 550лв.2.Скоростна кутия S4C + доста сериозен Шпер KAAZ 1,5 Way -1550лв.3.Обордван блок Б16А-SIR -750лв.4.Японско окачване Тейн , тип койловъри 750лв.5.Истинска Японска генерация TANABE от Б16 , От колектора(включително и него) + две средни гърнета + крайното гърне , всичко от игла до конец 750лв.лв.Свалено от Del Sol B16A-Sir Колекторите EDELBROCK смукател + изпускател , заминаха . Главата и смукателният колектор от Integra TypeR B18C-specR също заминаха. Тел.за връзка 0898-489-527 или 0879-489-527

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останаха само 1.Обордван блок Б16А-SIR -750лв.2.Скоростна кутия S4C + доста сериозен Шпер KAAZ 1,5 Way -1550лв. Има опция и само шпера 1000лв.Всичко друго замина .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЪП :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един оригинален маховик ми остана излишен .Маховика е от B16B-185 коня оригиналният -150лв. Съединител и притискател Exedy почти нови на около 2500км но са само за Б16А1- 150 коня -250лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оп ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавям и една интересна и рядка скоростна кутия, оригинална от B16B-TypeR в прекрасно здраве, без отваряния и правения със оригинално LSD (шпер), доколкото съм чел на тази кутия LSD-то е с най големи проценти от всички оригинални на Б серийте.Цената е 1500лв.Снимки до няколко дена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...