Jump to content
penchev 11

d16y8 към b16a1 въпрос относно ецу

Recommended Posts

Здравейте.Започнах и аз филма със смяната на мотора.свърших лесното набавих си всичко необходимо за swap.От механичната страна нямам проблем със смяната но от ел инсталацията ми е много сложноПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение.имам цялата инсталация на б 16 нужна ли е смяната на инсталацията или мога да пренаредя старата по някакв начин?ще съм много благодарен за всякакво инфо по въпросаПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение.Благодаря предварително.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм най-големият разбирач, но си мисля, че ще е по-лесно да преправиш твоята инсталация, като смениш и презапоиш буксите с тези от рексовата, която имаш. Ето ти информация :)Със скоростите какво ще правиш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ за бързия отговор.Утре и в неделя ще вкараваме B16 в коша на купето и ще видим какво ще измислим четох в една от темите че рамото е малко по дълго ще го преправим надявам се

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз те питам, щото B16A1 е двигател от 4 ген сивик или 2 ген CRX, които са с кабелна кутия, а твоето купе е с т.нар. хидро кутия. Купил ли си си готов kit за минаване от едното към другото, или ще импровизираш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигнах до съществената част двигателя е на мястото си,кутията същоПубликувано изображениеПубликувано изображение. Остана само тампона отзад да дойде от ebay и започват мъките с инсталацията.Оказа се че инсталацията която ми е дал продавача е от англичанка 1.8 вти и не мога да я ползваммога ли да ползвам компа от англичанката серийния номер му е 37820-P9K-E11

Публикувано изображение затова ще трябва да преправям моята всякакви подробни съвети ще са ми от полза може и на личниПубликувано изображение. Благодаря.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога ли със p28 ецу да задвижа b16 мотор компа доколкото мога

да вярвам на google е с чип сериния му номер е 37820-P28G02 има надпис denshigikenПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стигнахме до инсталацията вече чакам само преходника обд2-обд1 да дойде от сащ всичко е навързано само компа и се молия да запали Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и на мен ми предстои подобна трансплантация. Интересува ме как оправи ел инсталацията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oще не съм я завършил но наглася ли всичко да работи ще опиша подробно. На мен повечето букси ми пасват на b16 мотора само 2 сам удължил едната е на ламбасондата чакам да ми дойде преходника за компа и ще пробвам да паля

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...