Jump to content
mirovas

Предни горни носачи CR-V

Recommended Posts

Здравейте колеги. Преди няколко дни усетих тропане по предницата. Смених накрайник и биалетки, всичко друго беше ок. :lol: Да ама не. Пак имаше чукане и се оказаха разбити втулките на предния горен носач. По магазините ми казват, че са само комплект с носача. :huh: Носача е 130 - 200лв. :blink: Въпросът ми е някъде не се ли продават само втулки и няма ли съвместими тампони, като ги гледам много са сходни с такива от Фиат, но без да ги сваля мога само да предпологам, а сваля ли ги трябва да ги сменя. Щях да забравя, колата ми е Honda CR-V RD1 94kw. 128ph. 1998.Ако някой е патил или има идея нека да помогне!!!!! :( :( :(.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в evro 07 целия горен носач е под 90 лв иначе горния шарнир е 35,5 мм и варира от 20-37 лв.втулките предполагам че също се продават,но не съм проверявал за цена.Ако те интересува мога да питам утре за цена.

Редактирано от chris_barnes
Предходно мнение не �е цитира!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около година смених такъв носач заради шарнира.Потърсих само шарнир,но ми казваха навсякъде че се продава само носач.Предполагам че така ще ти кажат и за втулките.Струваше 70лв.На стария носач си направих шарнира да се натяга...ама за втулки не се интересувах,защото си бяха здрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година, колега к-та в евро 07 ми струва 30лв. а в косер40лв. Право на избор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. Честита нова година на всички. Да сме живи и здрави. Като се освободя малко от работата тази седмица ще си купя прословутите тампони :lol: . Дано чукането да спре. :blink:. Още веднъж благодаря на всички помогнали по моят въпрос. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,И на мен ми предстои смяна на подобни части. Ако е удобно да те попитам - Каква марка бяха?На мен ми се разбиха долните шарнири на ЦРВ-то.А в ХОНДА ми казаха една цена 180 лв за брой + 130 лв труд, едвам се задаржах на краката си....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в евро 07 марката е long ho корейски са и са евтини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...