Jump to content
Мариан Тодоров

Проблем с Ел.стъкла

Recommended Posts

Добър вечер колеги ! Имам странен проблем със ел.стъклото на шофьорското място.По време на движени стъклото изведвъж се сваля до долу без да се докосне дори бутона за сваляне на стъклото и след това немога да го вдигна.Доста е неприятно зимата ,за да го видгна съм принуден да отбия и след като дам няколко пъти на контакт успявам да го шдигна стъклото.Искам да попитам дали някой е имал подобен проблем и как да го отстраня евентуално.Благодаря ви предварително ! Колата ми е Хонда Акорд 2001 година 1,8 VTEC

Редактирано от Мариан Тодоров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи аутопсия на бутона , почисти го и ако не е от него - имаш кабелчета с наранена /протрита/ изолация някъде ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер колеги ! Имам странен проблем със ел.стъклото на шофьорското място.По време на движени стъклото изведвъж се сваля до долу без да се докосне дори бутона за сваляне на стъклото и след това немога да го вдигна.Доста е неприятно зимата ,за да го видгна съм принуден да отбия и след като дам няколко пъти на контакт успявам да го шдигна стъклото.Искам да попитам дали някой е имал подобен проблем и как да го отстраня евентуално.Благодаря ви предварително ! Колата ми е Хонда Акорд 2001 година 1,8 VTEC

http://www.mikrondocev.com/index.htmИмах почти същия проблем, записваш си час задължително, защото е много лудница.Момчетата са много кадърни, препоръчвам ти Васко, той е един много сръчен младеж и съм много доволен от работата му.Смениха ми жилото и една или две ролки. Цялото нещо струва 70 лв. като това включва демонтаж и монтаж и ти дават гаранция + касова бележка.Гаранцията ... не си спомням колко време беше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...