Jump to content

Recommended Posts

искам да предопредя всички колеги,че сред нас има некоректен колега.Става въпрос за колегата Too_SloW от Казанлък/Ст.Загора.Преди около месец ми поиска предно ляво стъкло(което както виждам търси и в момента),помоли ме да му го дам по евтино и естествено аз се съгласих,все пак сме колеги и трябва да си помагаме,но .... и така аз пратих стъклото на посочения адрес от колегата Too_SloW,но той не го взема и не ми освободи пратката,за да си получа стъклото обратно се наложи да платя разходите за транспорта и в двете посоки.колегата се оказа доста нагал,защото после ме пита каде е стъклото че му трябвало.Колеги внимавайте като се разбирате с Too_SloW !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само така - пишете за всички ментета, щото аз заради едно такова минах 1000км. да видя, че колата, която продава не става за купуване...Колегата беше от Варна, а колата Сивик купе.Здраве да има е силно важно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, този колега е некоректен не се занимаваите с него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо след оплакване на някакъв брой хора от форума не се вписва такова нещо в профила на дадения некоректен потребител?Така всички ще го знаят що за стока е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата бере банани от известно време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...