Jump to content
TG fan

Странен проблем при въртене на волана

Recommended Posts

Здравейте колеги, вчера докато паркирах на забелязах че при навиване на волана докрай на място се появяват силни вибрации в него , като съпротивление и звуци като от ремък и стържене, днес проверих хидравличната течност, точно по средата е , ако някой знае какво може да е моля да сподели че ми предстои дълъг път и се притеснявам да не е нещо сериозноПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симптоми на повреда в реиката.Не те съветвам да пътуваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за протокола, излезе че ремъка на алтернатора е за смяна, когато е много хлабав опира в рейката и оттам идват звуците и вибрациите във воланаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е такава диагноза не бях чувал.Не се заяждам,ама ако някои маистор ти е казал това не ходи повече при него.Вибрации във волана може да има от всичко друго,но не и от хлабав ремък на алтернатор.Отвори си капака ивиж къде е алтернатора и къде е реиката.

Редактирано от tony-asa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не само че не съм ходил на майстор , а го видях с очите си, ремъка беше пред скъсване и беше супер хлабав, смених си го сам и работата заспа, преди това го опънах с ключа за да се убедя че е от него и наистина е така, опира долу в накрайниците или както се казват , не съм толкова наясно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС:моя грешка колега, ремъка е на хидравликата, сега попитах пича който ми помогна със смяната ,Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо.Важното е ,че си решил проблема.Никои не се е родил научен,но ако човек имажелание,ще се научи.Поздрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...