Jump to content
Guest THUNDER

ЧРД на Adh !

Recommended Posts

Guest THUNDER

Аре модераторе - жив и здрав да си ни :D Все тъй всеотдаен на марката и форума, а скоро и на купе да се метнеш :blink::dry: НАЗДРАВЕ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Happy Happy Happy :blink: -само багажника да ти виждат разните "немски пръчки"-и ROCK'N'ROLL :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Охо...Честит Рожден Ден! Да си жив и здрав, коли, пари жени абе всичко най-хувабо :blink: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Айде да си ни жив, здрав, прав и особено корав! ;);):blink:;):D;):dry:;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

От мен-много щастие и здраве.останалото само ще си дойде:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Чрд АДХ много здраве щастие и успехи и готини хонди :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Айде и от мен жив и здрав да си - и много сбъднати мечти под формата на Хонди и жени :blink:)и победи на Сато ! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Честит и от мен, за сега немога ти подаря едно S2000 за рожденния ден :blink: -така 4е само пожелания, ЖИВ И ЗДРАВ :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest str_8

Жив и здрав да си :blink::dry::D И все така всеотдаен във форума ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin
Отговорено (Редактирано)

Жив и здрав и дано още дълго време да не ти се налага да посещаваш Омбре, заради колата :blink::dry:

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Аре ЧРД и от мене :blink::dry: и и пусни тото че дано спечели6 искренно ти го желая 4е да видим тогава ква Хонда 6е си купи6 ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Здраве,жени,щастие,жени,коли,жени,безаварий

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet
:D OMBRE , абе не забрави ли да споменеш и жените -не можах да запомня всички пожелания :blink::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Честит Рожден Ден и от мене,си жив и здрав,корав и всяка мечта да бъде реалност ;) Прекарай си яко и се почерпи и за нас :beer::drunk::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RACING

Честит празник и от мене. Желая ти много здраве, щастие и късмет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style

Айде колега, много здраве, щастие, много ХОНДИ жени по избор и най- вече нека купона тече:thumbs1:;):drunk::beer:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

;););)

 

Мерси много за пожеланията братлета :D;) Супер сте :P

 

 

PS: малко ще излезна извън темата, но все пак ми е простено (надявам се) :P;) Та вчера (12 Юни) какво видях да минава ДВА пъти през прохода ШИПКА: РОЗОВА на цвят, СУПЕР ТУНИНГОВАНА на външен вид TOYOTA SUPRA ;) - същата като от филма "Бързи и Яростни" (демек последния модел СУПРА). С ЖЪЛТА, мисля че беше ФРЕНСКА регистрация, но ОПРЕДЕЛЕНО ;):D човека който я караше НЕбеше французин, а по-скоро някое българско дупе я е докарал от там и сега прави щуротиите с нея ;) Лелееее - да знаете каква е гледката тоя ЗВЯР как за броени секунди ви изпреварва и ВАС самите :thumbs1: и още НЯКОЛКО ТИРА !!!;) наведнъж в такива тесни участъци където НИЩО ДРУГО НЕ би могло да изпревари, да ускори така.......НЕ Е ИСТИНА !!! А какъв звук вадеше.... :beer: Скоро време ще сложа и снимки - успях да направя няколко по време на движение ;) Та Габровците най-вече (Дедо Йоцо :lol::PM-TYPE и str_8) и Казанлъчани също най-вероятно вече се кефят на гледката :drunk::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest popa_s_laptopa

Колега, съжалявм, че чак сега се включвам :thumbs1: Да си жив и здрав, желая ти много здраве, щастие, пари, жени, Хонди и всичко що ти е на сърце да ти е в ръце :beer::drunk:;) Нека Бог да ти помага и да ти дава сили във всички начинания! Амин ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KIKO_HONDA

здарве щастие ХОНДИ жени абе ЧРД АДХа розовата TOYOTA e старозагорска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plex

АДХ ще трябва тука да ти честитя щото мойто ICQ нещо яко се е прецакало и не иска да тръгне...Квото си пожелаеш да се сбъдне бате, всичко най-хубаво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Всичко най.Нова Хонда,здраве,щастие и любов.А за Тойотата да не е Селика.Един познат тренира за Рали България по разни такива участъци със подобна Селика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

и от мен: много пари да ти се струпат наведнъж :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Хайде и от мен на патерица (не че не се чухме по телефона в деня де :D) Да си ни жив и здрав ADH, господ здраве да ти дава (тук май беше мястото за амин, ама попа-с-лаптопа да каже :beer:), сервиза на Омбре да забравиш къде е, ремъци и масло редовно дя сменяш, по ЧУЖДИ ЖЕНИ ДА СЕ ЗАГЛЕЖДАШ, и бизнесът все така добре да върви :D :D :P:drunk:;) ;) Ай са да почерпиш ;):lol::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest japan

С не малко закаснение, но с много добри пожелания ЧЕСТИТО....много здраве и успехи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Още веднъж - казвам БЛАГОДАРЯ и на закъснелите пожелания :drunk::beer:

 

Ето я и въпросната СУПРА ;)

 

Момента в който ни изрязва на "свински мъда" ;);):lol:

Публикувано изображение

 

 

...а само след броени секунди...

Публикувано изображение

 

Достигнахме я (да не повярваш, нали :D ):

Публикувано изображение

 

 

!!! ВНИМАНИЕ !!! Броени СТОТНИ преди да изпревари този ТИР на ЗАВОЙ (!!!) БЕЗ НИКАКВА ВИДИМОСТ :D:D:P Лично за мен казвам, САМО като гледах отстрани тоя каква маневра прави ме хвана страх !!!:P:P Мисля че е безсмислено да споменавам че се стрелна като куршум ;);)

Публикувано изображение

 

 

Всичко това се разиграваше при НАЧАЛОТО на изкачването на Шипченския проход, посока ОТ Казанлък КЪМ Габрово. Вече към края, при слизането (малко преди да се навлезе в Габрово) отново видяхме същата ТОЙОТА, този път в срещуположна посока (започна да изкачва наново прохода) профуча покрай нас с бясна скорост (уви, НЕуспях да я снимам :thumbs1: ).

 

За съжаление, снимките са с лошо качество и трудно би могло да се разбере за външния вид на автомобила, но повярвайте ми - УНИКАЛЕН Е !!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NISMO

Ако не съм аз да закъснея с честитката, тогава кой друг???Пожелавам ти толкова здраве, колкото са ти пожелали до сега, плюс още толко отгоре =)Да си жив и здрав, за останалото има време.....относно Супрата... тука виждам една по-хубава(поне по цвят =))) но все още цифровия апарат ми е само в надеждите, така че просто ще се забавя със показа. Иначе за България, тази която показа изглежда ужасно добре... само да го нямаше този простор на багажника..... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...