Jump to content
Guest eftimov

Такава маска?

Recommended Posts

Guest eftimov
Публикувано (Редактирано)

Публикувано изображение

 

некой да е виждал такава маска? супер яка е искам такава ама май е само американски модел. :blink:

Редактирано от eftimov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Напълно нормална си е, но е само за седаните пета генерация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet
Отговорено (Редактирано)

Да -същата е на моята хрътка. :blink:P.S. Ама по-добре да няма регистрационен номер :dry: .

Редактирано от F18 Hornet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

е пасва ли и на хечбек? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

извиняеам се 4е се намевам но ми се струва 4е не е оригинална тая броня за6то липсва за доплулнителните фароее местата не знам ва6те дали са кат тая амамоита поне ги има..може и да не се еиждат ...ама да кажа все пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

вярно ли е че в България може да се кара без преден номер (както в щатите)?легално било. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

но ми се струва 4е не е оригинална тая броня

Глупости :thumbs1:!!!

 

Това си е напълно стандартна броня за Сивик 5-а генерация версията СЕДАН !!! За Сивик 5-а генерация са се предлагали ДВА вида предни брони (както и ДВА вида стопове - единия за Хечбек версията и другия вид едновременно за Седана и за COUPE-то, но това е друга тема :drunk: ) - едната е въпросната която се е слагала на Седан-а, а другата версия която е общо с 3 (ТРИ) отвора - един голям централен и по два малки отстрани за допълнителните халогените фарове които са се слагали САМО ПО ПОРЪЧКА, т.е. за тази броня става дума:

Публикувано изображение

 

...тази броня се е слагала САМО на Хечбеците и на COUPE-тата :beer:

 

Относно това дали могат да се разменят (т.е. дали такава от Седан може да се сложи на Хечбек или COUPE или обратното - такава от Хечбек/COUPE да се сложи на Седан) - МОЖЕ, не е никакъв проблем. Аз лично съм виждал и двата варианта, а до колкото разбирам и на твоя Сивик предната броня НЕ Е оригиналната ами е от Хечбек ;) Така че.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Абе нещо не доглеждате нещата,не виждате ли че бронята която Ефтимов е показал има непрекуснати ДВА хоризонтала,а оригиналната ниама никжи хоризонтали :beer: Загледайте се малко :drunk::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Абе нещо не доглеждате нещата,не виждате ли че бронята която Ефтимов е показал има непрекуснати ДВА хоризонтала,а оригиналната ниама никжи хоризонтали  :beer:  Загледайте се малко  ;)  :thumbs1:

По тази логика трябва и тази броня от снимките по-надолу да НЕ Е оригинална:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

:drunk: А всъщност, това си е напълно стандартна броня и точка по въпроса ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

АДХ погледни снимката на зеленото купе която си показал :beer: Аз лично от там се излъгах :thumbs1: Пък току виж си се объркал :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

АДХ погледни снимката на зеленото купе която си показал :drunk: Аз лично от там се излъгах :beer: Пък току виж си се объркал ;)

Чакай бре колега ! Вече ВЪОБЩЕ НЕмога да ви разбера за какво говорите ;)

 

Първо казваш:

 

Абе нещо не доглеждате нещата,не виждате ли че бронята която Ефтимов е показал...

Забелязваш ли - споменаваш СНИМКАТА която Ефтимов е показал и в следващия момент започваш да говориш за снимката на зеленото COUPE която Аз съм публикувал :thumbs1:;) НЕ мога да схвана на къде биеш :lol:

 

Ще направя нещо като ОБОБЩЕНИЕ на темата, защото май стана голямо объркване: От публикуваните всички снимки в тази тема НЯМА "НЕСТАНДАРТНИ" и "ТУНИНГОВАНИ" брони !!! Всичко си е напълно ОРИГИНАЛНО за моделите !!! Прочети ако обичаш отново ТОВА и СЛЕД това вече обясни за какво точно говориш :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Няма нищо се ще се разберем някога :beer: Значи гледам аз снимката на Ефтимов,която той я е показал,чета обяснението ти и в следващия момент гледам снимката на зеленото купе която си показал.От там се обърквам и решавам че може би и ти си се объркал нещо(все пак няма безгрешни хора) ;) и затова казай че сте се объркали,НО след като видях снимката на ОМБРЕ купето ми стана ясно ;) Както казах няма безгрешни :thumbs1: П.С. Направо ги изтрии тея мнения,няма смисъл от тях,надявам сме се разбрали :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

снимката на ОМБРЕ купето

Оффффф !!!Останал си с грешно впечатление драги :rolleyes: Позагледай се и ще видиш че ЧЕРВЕНИЯ Сивик НЕ Е "COUPE", ами си е Седан 4 врати :D , т.е. с напълно стандартната си броня за него !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Да ви еба в чатърите. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Да ви е*а в чатърите.

Лошо, Седларов, лошо - какъв пример даваш на младото поколение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

П.С. Направо ги изтрии тея мнения,няма смисъл от тях,надявам сме се разбрали 

:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...