Jump to content
Guest ShEfA

Месечна среща - 27.08.2006, Неделя

Recommended Posts

Guest ShEfA

Ехее, айде дойде време да поплакнем очички на поредната месечна среща тук в София. Нека уточник място,време и т.н. :lol: Аз предлагам един картинг или на божурище тъй като има голям паркинг и достатъчно място за тест и прятелски битки. :oА какво ще кажете вие? ;):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Докато на някой не му дойде гениална идея къде да се събираме, май ще е най-добре да се виждаме на Дунев. 13:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

И на Панчерево полигона не беше зле.... :rolleyes:Където решите, ще мога да дойда по всяка вероятност.

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Harvester_of_Sorrow
Те предложенията не са лоши де ама аз да си кажа че в неделя има F1 така че най-добре е според мен разбира се да отидеме някъде където можем да я гледаме!!! при Омбре си е готино!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

някой не написа ли че Омбре е НА F1? ако е така , надали ще я гледа в сервиза :rolleyes: ...телевизори мисля че и при дунев има а и кръчмата е приятна ,макар и да не готвят добре :lol: ...амаайде решете и аз съм там ... на божура ще е забавно ... искам да се дръпна с някой ,а иначе и на карт мога да ви пробвам

Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Да, Омбре ще ходи на Формула, така че ще е най-добре да гледаме при Дунев Ст.ГрадВсе пак кафето на Омбре ще бачка, така че може и там да отидем ако държите. Аз преди сбирката мога да мина да проверя и да предупредя Краси че ще ходим...... Абе както решим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Те предложенията не са лоши де ама аз да си кажа че в неделя има F1 така че най-добре е според мен разбира се да отидеме някъде където можем да я гледаме!!! при Омбре си е готино!!!

А ве хора поправете ме ако греша, но то всяка Месечна среща е твърдо обвързана

с гледане на Ф1, всички до един ли сте луди фенове на Формулата ако е така защо

не го правим в събота оп и тогаз не стаа тогава са квалификациите

 

Честно да си кажа оставам с впечатлението че всяка последна Неделя от месеца

се събира клуба на Ф1 които карат Хонди

 

Мисля си че са се поразводнили срещите, поправете ме ако греша но на подобни

мероприятия основното което тряя да има е дълго полигонче,

студена биричка и шумна музика ;)

Редактирано от slus4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Ами аз от една година съм див фен на Хонда, и реално се наблюдава малко разводняване. Преди си спомням, седим си там първоначално 1 час... гледаме колите, всеки пита какво как защо, който знае отговаря и чак тогава се ходи на по биричка.... наистина има промяна, но за жалост... не сам аз този който може да промени каквото и да било ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Ами аз от една година съм див фен на Хонда, и реално се наблюдава малко разводняване. Преди си спомням, седим си там първоначално 1 час... гледаме колите, всеки пита какво как защо, който знае отговаря и чак тогава се ходи на по биричка.... наистина има промяна, но за жалост... не сам аз този който може да промени каквото и да било ;)

Радвам се че има и други а аз си помислих че съм разколник или нещо не ми е наред,

но затова че не ния решаваме си си прав,

ще чакаме вкл. от управителния комитет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

ами хайде тогава срещата да я направим след формулата и да е по-далеч от кръчми ;) ...има два варианта 1 божура -- да си мерим пишките ;) 2 дунев -- да мерим едни малки вибраторчета ;) (там е за майсторлък)3 някой да предложи ...формулата ще свърши към 5 (17.00ч) и ако сложим 1 час за път и събиране на кворум ,да речем 6 и да се съчини къде ...хайде решете че няма време ,ако не се навият много хора пердлагам да се съберем малко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Lookcho даде много добра идея! Аз предлагам в 17:00 всички на Дунев... аз нямам против да врътнем по едно кръгче карт, но някои може да нямат време. Та от там всички в колона /мнооооо е яко/ към божура да видим кой как и какво! Какво ще кажете? Нека по-бързо изразим мнение и затвърдим нещата за да сме на ясно, все пак това е утре... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

!!! хора последно какво се реши :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Като всеки път 100 предложения и накрая нищо конкретно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Еми съжалявам, но ще реша от името на модераторите и всички останали.. винаги сме така, 1 седмица преди срещата има тема ама всички си веят ТИИТ... !!! Та, последно. Който ще си ходи на формула, си се събирайте на дунев и я гледайте 13:00... аз имам добър изглед от нас върху нея. След това в 17 часа точно се събираме и останалите на Дунев за да ходим на по дръпка на Божура. А вече колко хора ще се съберем не знам, ама имам чувството че тия срещи вече ич ги няма! Айде моля модераторско включване, я 1net я някой друг, дали сте съгласни... аз ще гледам така да направя!

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

аз съм там в 5 часа !!! , а за божура колко пари ми трябват ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

аз съм там в 5 часа !!! , а за божура колко пари ми трябват ?

10лв/10мин.... Ебавка... 2 лв. и стоиш колкото искаш и се пускаш колкото пъти искаш. Засичат ти време /най-точния часовник за драг в БГ е, бяхме го дискутирали тук/. Можеш да се пускаш колкото пъти си искаш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

По това което чета след 13:00ч до към 17ч.... се ще има среща !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Една неделя и аз да съм свободен и вие пак на тъпия Дунев...Нищо де, освен да взема да дойда. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Мойто предложение е часът да си остане 13:00. Формулата поочва от 15:00 и имаме време да се видим. Другото е да пробваме пак на полигона в Панчарево. Незнам защо но сбирка на божурище нещо не ми харесва... най малкото божура не бачка всяка събота и неделя, а и не е целогодишно.. и отваря в 17:00 чак.п.с. абе тия разговори що не почват по-раничко, а чак в петък се сещате?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Мойто предложение е часът да си остане 13:00. Формулата поочва от 15:00 и имаме време да се видим. Другото е да пробваме пак на полигона в Панчарево. Незнам защо но сбирка на божурище нещо не ми харесва... най малкото божура не бачка всяка събота и неделя, а и не е целогодишно.. и отваря в 17:00 чак.п.с. абе тия разговори що не почват по-раничко, а чак в петък се сещате?

:confused: Нали видяхте от толкова предложения и промени в последния момент кво става? И за Жребчево така стана и сега пак - бяхме 4-5 коли само и изобщо не стояхме :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackmary

Аз лично нищо не видях , минах през Дунев и нямаше хонди там. Явно сте запрашили по-рано. :) По-късно същата вечер се озовах на срещата на клуб опел и се замислих за старите ни сбирки... Опелджийте си имат едно постоянно място за срещи и влезнал не влезнал в нета да провери, човек си знае - срещата е там. На времето и ние бяхме така с полигона , но напоследък все се мени мястото на сбирките и се губи организация. Не мислите ли, че ще далеч по добре да си резервиаме едно постоянно място и да си го знаят хората?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Аз лично нищо не видях , минах през Дунев и нямаше хонди там. Явно сте запрашили по-рано.

Не гледаш внимателно :) Демона и 1нет се бяха скрили между колите.

Не мислите ли, че ще далеч по добре да си резервиаме едно постоянно място и да си го знаят хората?

Да :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackmary

кои коли, картинг автомобилчетата ли? :) нали на картинга беше уговорката ? 17ч10 минах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

Аз след работа веднага заминах за божура и нямаше никой !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Мдаа...Ако искате за разнообразие другия път може в слатина да се съберем от 19. А направо да го сменим и на предпоследната неделя :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

По традиция срещите са от 13.00 :) 17.00 беше просто предложение.

Ако искате за разнообразие другия път може в слатина да се съберем от 19. А направо да го сменим и на предпоследната неделя

Дай снимки с обяснение, може да ни хареса :) И аз не харесвам Дунев. Редактирано от johnyboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Така и не разбрах имаше ли среща? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Така и не разбрах имаше ли среща? :)

не си ли спомняш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominic

Никога не съм взимал отношение по въпроса за сбирките, но както казват хората "по-добре късно, отколкото никога".Моето предложение е: Резиденция Бояна - по-точно - дългата отсечка покрай оградата от долната страна на резиденцията.Обосновавам се веднага :):1. Мястото предлага паркиране на колите успоредно/косо - т.е. всеки може да ги разглежда.2. Отсечката е достатъчно дълга и с добра видимост - за състезатели или тестови метри :)3. OMV, SHELL и McDonalds са близо - за дозареждане на гориво (водно, дизелово, бензиново, хранително).За час - Вие ще кажете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

...Моето предложение е: Резиденция Бояна - по-точно - дългата отсечка покрай оградата от долната страна на резиденцията....За час - Вие ще кажете :)

Подкрепям Доминик. Имах идея за паркинга пред Практикер/Хит, който е близо до Мото Пфое на бул. Европа, на път за Божурище, отдясно, но Бояна също е доста добра "оферта". Дано я почистват зимата, та да не газим в сняг... мисля, че Практикер-а поне трябва да го почистват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

Моето предложение е: Резиденция Бояна - по-точно - дългата отсечка покрай оградата от долната страна на резиденцията.

там вече са правени 2 срещи и не става :) винаги има разни работи които пречат да се събираме там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

 

Моето предложение е: Резиденция Бояна - по-точно - дългата отсечка покрай оградата от долната страна на резиденцията.

там вече са правени 2 срещи и не става :angry:

винаги има разни работи които пречат да се събираме там ;)

 

И аз си мисля че до резиденцията е доста яко място, можем да си правим гонки тестове и още куп лудории също така е близко и бул. "България" за по скоростни дръпки а това че е иамло събития на 1-2 срещи това си е чисто съвпадение + това ако последния път срещата беше малко по късно когато слънцето не пари толкова щеше да е по добре и куките нямаше да са ни проблем ако се бяхме събрали не от към резиденцията а от към детелината на бул. "България"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

хммм не знам защо имам усещането че всеки дърпа към неговия си ж.к. :angry: така никога няма да се разберем, освен това 5 човека искат да гледат Ф1, а други 4 искат да се дърпат на Божурище, трети пък 7 искат да направят картинг...и става още по-трудно, затова дайте да заковем срещата на едно място, което очевидно няма да е удобно на всички, но поне ще е известно на всички, както беше преди и да заложим на 1 постоянен час и толкоз...На мен лично също са ми по-удобни южните райони, но това с анкета като че ли най-добре ще се реши - идеята е по-малко хора да се разкарват по 30км за да стигнат до срещата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Не разбрахте ли че на резиденцията официални срещи не можем да си правим. Първо, правата е затворена за влизане в двете посоки. Вярно, има пояснение за часа на забраната и през деня май е отворена, но това не попречи на едни полицаи да се заядат доста сериозно с мен последния път. Явно имаше събиране на важни клечки и им бяха заръчали да не пускат никого. Просто не можем да разчитаме, че като се съберем там няма да ни изгонят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

нека поясня за срещата в неделя ... среща имаше .. но бях сам , даже една 4-та генерация влезе в паркинга ,но се врътна докато дотърча и отФърча ,та си постоях там около час и половина(16.45-18.15) ,покарах сам ,па си тръгнах ! дано следващата да не е такава ,че мога и други неща да правя освен да стоя на паркинг :angry:

Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

нека поясня за срещата в неделя ... среща имаше .. но бях сам , даже една 4-та генерация влезе в паркинга ,но се врътна докато дотърча и отФърча ,та си постоях там около час и половина(16.45-18.15) ,покарах сам ,па си тръгнах ! дано следващата да не е такава ,че мога и други неща да правя освен да стоя на паркинг :)

Това стана точно, защото нямаме никаква организация!!! Цял ден чакам да стане времето, и когато отивам да се накачулвам в Хондата-превозвач пристига един приятел /няма да уточнявам/ и казва, че сега е бил там /от 13ч/ и са му казали, че няма друга среща... малко тъпо, защото така аз се разочаровах от отношението на тамошните, че тъй като на тях не им се е ходило, налагат мнението си и на другите.. ето на, сега ти си стоял там, защото другите не са искали да ходят... а можеше да сме 3 коли само ние, плюс твоята.. пак не е малко, все пак ние искаме Божур.. както и да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

все-пак тази среща както и да е ... нека да определим принципно къде ще се правят срещите както вече се предложи и после да се уговорим кой ден и така да се действа ... и после със записвания и куверт :) ... и ако може да не е просто сядане на кръчма или просто отиване на картинг ,защото така срещите се получават много интересно ,половината хора се познавате от 5 години знаете си телефоните и като се уговаряте даже не си пишете във форума понеже нали сте се обадили ,а другата половина сме новобранци и като се заседне на маса малко трудно ви се вмъкваме в разговора на общи теми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Като цяло работата с кръчмата според мен е... лабава. Изразявам се така, защото целта на тези срещи /преди поне/ беше да си разгледаме колите, кой както може да помогне на другия, да видим кой какъв нов angel eyes комплект е сложил, и защо на еди кой си не му работи ламбдата, да видим турбото на още някой и така... Не съм ли прав? А това така като се паркират колите, и се седне вътре става малко тъпо. Та трябва да е някаде където можем да наредим колите /както на полигона и до него/ и да поговорим за тях, да разгледаме али-бали. За мен лично полигона в Панчарево също е неуместна идея. Далеч е, и някои хора нямат време /не фиксирам мен/ да ходят до там. Предлагам да си намерим някъде, където никой не може да ни направи проблем, както правят Alfaromeo форума.. отиват и засядат пред Александър Невски... и никой не ги побутва, и няма как клуба на тираджийте да заседне там, както стана с нас :) Давайте предложения да си установим отново нещо константно, ще се радвам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Едно предложение от мен що годе централно кв.Слатина зад зеленчуковата борса има голям плац както и права няма кой да ни гони и така мисля, че би се провела спокойна среща там. Айде кажете си мненията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

Абе хора

3-4 пъти някои се появява отникъдето - дава идея за смяна на час или място и срещите и те не стават като хората

това не го ли виждате ?!?!?!?

 

искам да помоля всички които имат идеи за нови места или нов час на срещите да не пишат повече това 1 ден преди срещата

просот хората се объркват и срещи реално няма

 

до тогава - както вече 2-3 години става - срещите са всяка последна неделя на месеца от 1 часа на дунев (защото полигона на който се събирахме вече го няма)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...