Jump to content
Guest kamenski

D13b2 горивен филтър

Recommended Posts

Guest kamenski

здравеите имам един вапрос и ще сам много благодарен ако някои може да ми отговори имам сивик д13б2 искам да му сменя горивния филтър но незнам каде е някои ако може да ме каже каде е и колко долу горе струва :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest techobg

здравеите имам един вапрос и ще сам много благодарен ако някои може да ми отговори имам сивик д13б2 искам да му сменя горивния филтър но незнам каде е някои ако може да ме каже каде е и колко долу горе струва :rolleyes:

Филтъра е от долу до резервоара............Успех!!!А за цена не знам,колегите да кажат.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

Филтъра е от долу до резервоара............Успех!!!А за цена не знам,колегите да кажат.....

Сваляш една малка пластмасова кора и си там.За цена от 1.50 до 10 лева в зависимост какъв филтър ще си избереш :rolleyes: Все пак си вземи нещо добро,което може да влезе в скобката там,за де не импровизираш.Ако си навит може и оригинален да си търсиш ама аз не можах да намеря.Сложил съм един,който е с почти същата форма като оригиналния.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest _Daniel

Аз го купих моя за 5лв. от арабите на ул. Цар Симеон.Все още не съм го сложил, защото нямах време, но изглежда голямо менте :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...