Jump to content
Guest slus4o

Някой пробвал ли е:

Recommended Posts

Guest slus4o


От ГАЗ-чицата леко почна да придърпва на бенз
при яко сгазване 2-3 пъти леко се замисля, като не Хондовите колици :drunk::balloon::bounce:

Та мисълта ми е дали да си купя едно такова шишенце
и да пробвам или това е поредната гняз на пазара.

Само че кое от двете да си купя:

Публикувано изображение
FUEL INJECTOR & CARBURETOR CLEANER
ДОБАВКА КЪМ БЕНЗИНА ЗА ПОЧИСТВАНЕ НА ДЮЗИТЕ, КАРБУРАТОРА
Възстановява чистотата на дюзите и карбуратора. Поддържа точното инжекторно впръскване. Премахва вредните емисии. Предпазва от ръжда и корозия. Увеличава живота на двигателя. Намалява разхода на гориво. Увеличава мощността на двигателя. Не вреди на катализатора. Съвместима е с всички видове бензин.
Начин на употреба: Едно шише е за 57 л. И след всеки изминати 1500 км. Изипва се в резервоара преди зареждане с гориво.
236 ml
Цена: 9,60 лв.

Публикувано изображение
FUEL INJECTOR CLEANER
СВРЪХКОНЦЕНТРИРАНА ДОБАВКА ЗА ПОЧИСТВАНЕ НА ДЮЗИТЕ
Добавка за всички бензинови автомобили с инжекционно подаване на горивото. Разтваря нагара, увеличава мощността и ускорението, икономисва гориво. Иглажда неравномерната работа на празен ход. Почиства и подобрява състоянието на цялата горивна система. Премахва трудното стартиране. Намалява отделянето на топлина.
Начин на употреба: Едно шише се изсипва в резервоара, независимо от обема, преди да се зареди с гориво. Повтаря се след всеки изминати 1500 км.
250 ml
Цена: 13,70 лв.



П.С. Аз лично си мисля да и направя профилактика 100 км. само бензиче да поизгори ако тогава нещата нямат промяна минавам на STP-то и ако това вече не помогне за мое най-голямо съжаление ще трябва да ходя на ултразвукови бани на дюзите а да си питам в цената от 20-25 лв. (Дунев) на дюза включва ли се монтаж и демонтаж или допълнително изваждане на кинти си е това ако е така колко струва као някой знае

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest My Honda

Сложи си SONAX има ги в OMV за 9лв и нещо. Няма да ти навреди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KICK

бягай в Даро Кар и си вземи ДЕЗОЛИТ-К само там го продават и на Оборище 50 от това по добро няма някъде към 20-25 лв. е но определено върши работа разработка на BMW е :balloon:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Пич,най -евтино ще ти излезе с едно шишенце REDEX продават го на всички б-и Лукойл струва 3.50лв. и се изсипва в един резервоар,след което го изгаряш естествено и си ок :rolleyes: Аз имах същия проблем и така го отстраних :o Е,ще я повкараш малко в обороти то се знае.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Явно никой от вас не е пробвал STP-то.Не се притеснявай,слагаи втората добавка и няма да сгрешиш.STP-са достатъчно реномирана марка за да и се довериш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivan_m

Аз съм пробвал на STP спрей за почистване на карбуратори и останах много доволен. Карбуратора на моето Митсубиши Галант беше станал кафяв и след напръскването стана като нов! Не съм предполагал дори, какво подобрение ще даде в ускорението! После използвах и добавката за ижексион на Лансера, като съм слагал по-веднъж на 20-25 000 км. Дали от добавката, но до последно съм нямал проблеми с дюзите. Все пак това съм карал над 140 000 км с български бензин и не съм стъпвал в сервиз. Но не помня от кой модел добавка на STP съм слагал, тъй като последно беше преди повече от 2 години. Сега смятам да сложа профилактично на Акорда, тъй като минах вече 15 000 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o


Така нов развой по темата, днеска сипах добавката
FUEL INJECTOR CLEANER
Публикувано изображение
и напълних на макс с бензинец :D
колицата още не може да повярва че попийва А-95
ходих до РВ и обратно - вече е продухана 140+ !!!

Първи впечатления от добавката:

*) Колата намали оборотите при свободен ход от 900 на 800
*) Като изключа от скорост - оборотите падат супер плавно към бързо,
преди беше значително по бавно даже доста бавно
*) Може и да си внушавам, но доста добре поема натиска на крайния десен педал,
вече няма прекъсване на тягата така нареченото придърпване

АДСКИ препоръчвам профилактичното използване - специално на тази добавка,
има потресаваща разлика дори и аз бях скептичен, но сега съм доволка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Супер :confused:и аз ще се възползвам че подозирам че има нужда :thumbs1:)))тази в коя бензиностанция я продаваха ?виждал съм я ,но като не помня къде !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Супер :confused:и аз ще се възползвам че подозирам че има нужда :thumbs1:)))тази в коя бензиностанция я продаваха ?виждал съм я ,но като не помня къде !?

На много места ги продават - ОМВ, ЛукОйл, Петрол. Предната ми кола беше с газово и бях пробвал, но нямаше ефект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Супер :confused:

и аз ще се възползвам че подозирам че има нужда :thumbs1:)))

тази в коя бензиностанция я продаваха ?

виждал съм я ,но като не помня къде !?

Купи си я от "Лукойл" там е 13лв аз се преебах от "Шел" на 14лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Кулиеги...за карб викате имва ли таквоз пръскало ??? :) Да зема и аз да продухам...току виж съм излетял....!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Кулиеги...за карб викате имва ли таквоз пръскало ??? :) Да зема и аз да продухам...току виж съм излетял....!! :)

Не четеш май

 

Публикувано изображение

FUEL INJECTOR & CARBURETOR CLEANER

 

пак в "Лукойл" сигурно е 9-10лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Не четеш май

...Проспал съм го.. :) ...тенк'ю Слъс' ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Така нов развой по темата, днеска сипах добавката

FUEL INJECTOR CLEANER

Публикувано изображение

и напълних на макс с бензинец :)

колицата още не може да повярва че попийва А-95

ходих до РВ и обратно - вече е продухана 140+ :)

 

Първи впечатления от добавката:

 

*) Колата намали оборотите при свободен ход от 900 на 800

*) Като изключа от скорост - оборотите падат супер плавно към бързо,

преди беше значително по бавно даже доста бавно

*) Може и да си внушавам, но доста добре поема натиска на крайния десен педал,

вече няма прекъсване на тягата така нареченото придърпване

 

АДСКИ препоръчвам профилактичното използване - специално на тази добавка,

има потресаваща разлика дори и аз бях скептичен, но сега съм доволка :)

Ходих до морето и обратно и реших да пробвам същата добавка, обаче и налях пълен резервоар 100 октана!!!Ефектът е двоен:като натисна педала на газта и колата подскача(вече не се 'замисля')!Адски много съм доволен и смятам да я използвам и занапред.Опитайте и Вие!Поздрави! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest max_3d_3

абе и аз доста хора,съм чувал да са доволни от тея добавки, ама един познат си сипал такава и всичките боклуци от резервоара му заседнаха на дюзите на инджекциона.Тай4е, трябва да се внимава.Аз лично още не съм ползвал такава добавка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

абе и аз доста хора,съм чувал да са доволни от тея добавки, ама един познат си сипал такава и всичките боклуци от резервоара му заседнаха на дюзите на инджекциона.Тай4е, трябва да се внимава.Аз лично още не съм ползвал такава добавка.

Аз си мислех че горивния филтър за това е там :angry: да няма боклуци от резервоара !а дюзите обикновено се "затлачват" от нагар .... и впръскването става по-скоро като струйка , а не като "прах" .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

КОЛЕГИ ПО БЕНЗИНОСТАНЦИИТЕ СА СЪС СИГУРНОСТ ПО СКЪПИВ МАГАЗИНИ ЗА АВТО АКСЕСОАРИ СА НА ПО НОРМАЛНИ ЦЕНИSTP I ABRO СА НА НИВО-ДАВАТ ЕФЕКТ,ОСОБЕННО С НАШИТЕ ГАДНИ ГОРИВА.АКО ПЛЮС ДОБАВКАТА СЛОЖЕТЕ И МАЛКО 100 ОКТАНА VTEC-a ЩЕ СЕ НАКЕФИ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ивайло Петков

*) Като изключа от скорост - оборотите падат супер плавно към бързо, преди беше значително по бавно даже доста бавно

Какво точно искаш да кажеш? Днес гледах как ми падат оборотите - нищо особено - падат си и толкоз - нито бързо нито бавно.Колко бързо трябва да падат и каква е файдата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Какво точно искаш да кажеш?

Днес гледах как ми падат оборотите - нищо особено - падат си и толкоз - нито бързо нито бавно.

Колко бързо трябва да падат и каква е файдата?

Примерно: ако преди ми падаха за 4s сега е за някъде около 3s,

незнам каква е файдата прост споделям какви разлики долавям след добавката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Забелязал съм, че при V-TECа оборотите падат много плавно, което според мен е предимство, особено при драг, когато сменяш скоростите - не е нужно от поддържане на голяма междинна газ.Не знам дали се изразих по най-правилния начин, но мисля че ме разбрахте... :cool::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Забелязал съм, че при V-TECа оборотите падат много плавно, което според мен е предимство, особено при драг, когато сменяш скоростите - не е нужно от поддържане на голяма междинна газ.Не знам дали се изразих по най-правилния начин, но мисля че ме разбрахте... :cool::lol:

По принцип е предимство , но при автомобилите които караме /не пригодени за състезания/ по-бавното падане на оборотите е аномалия и често е свързано с повреда /ако ще и от незначително естество/.Така че ефектът ,който се е получил от добавката може да се счита за положителен :lol: Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

И аз вече си сипах от чудотворната добавка .... вече 200км минах . Ефектът е налице без внушения :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

И аз вече си сипах от чудотворната добавка .... вече 200км минах . Ефектът е налице без внушения :D

:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ивайло Петков

Публикувано изображение

Публикувано изображение

По принцип съм скептичен към всякакви козметики и добавки, но и аз реших да сипя такова нещо - не че съм имал проблеми - само за профилактика.

Само бях дето забравил какво сте сипвали и сложих от това.

Публикувано изображение

Сега гледам, че вие сте избрали другото, а това било за карбураторни.

Честно казано никаква промяна не настъпи - хубавото е, че няма влошаване.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз днеска сипах заедно с А98. Ще споделя повече като измина 100-200км :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз днеска сипах заедно с А98. Ще споделя повече като измина 100-200км :tease:

То разходът на първия резервоар не беше никак малък, защото я 'пържих' магистрално.Ефектът дойде на следващия резервоар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние обаче направихме стабилен оборот на фирмата производител. Утре и аз ще се разделя с 13 лева за калзата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ОМВ има същата добавка в едно малко флаконче пише че е достатъчна за 1 резервоар бензин и струва 5 лв. аз си взех от нея и сега ще я тествам :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...