Jump to content
Guest BOGIE

ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО

Recommended Posts

Guest BOGIE

ЩЕ ЗАПОчНА С ТОВА ЧЕ НЕ МИ СЕ ЧЕТЯТ КОМЕНТАРИ КОЛКО СЪМ ТЪП И ТН.СЕГА, НОКОГА АМА АПСОЛЮТНО НИКОГА НЕ СИ ДРЪЩЕ ДОКУМЕНТИТЕ В КОЛАТА щОТО АЗ ПРЕМИНАХ ПРЕЗ НИАКАКАВ АД ЗАДА СЕ ОПРАВЯ СЛЕД КАТО МИ ГИ ГЕПИХА, АМА ВСИЧКО МИВЗЕХА ПОЛИЦИЯТА СА АБСОЛЮТНИ ТЪПНАРИ А КАТАДЖИИТЕ ОщЕ ПОВЕЧЕ, И БЕЗ ДА ИМАш ХОРА НЕСТАВА АБЕ НЯМА ДА ИСПАДАМ В ПОДРОБНОСТИ НО ВЯРВАЙТЕ МИ ИСТИНСКИ АД. ИМАМ чОВЕК ПРИ ЗАСТРАХОВАТЕЛИТЕ ТА МЕ СВЕТНАХА ЧЕ СА Я ИСКАЛИ ЗА чАСТИ, МАМИЦАТА ИМ ДА ЕБА ГАДНА ДА МЕ ВКАРАТ 200 НАЗАД И РАДАРЕН ДЕТЕКТОР ЗА 350$, АКО ВИ ИСПАДНЕ РАДАРЕН ДЕТЕКТОР UNIDEN, ХВАщАш ЗДРАВО И ЯКИ УДАРИ В ГЛАВАТА - НЯМА СТРАшНО КОПУСА Е МЕТАЛЕН, ПОСЛЕ УВИВАш ЖИЦАТА ОКОЛО ВРАТА И ДУшИш А ПОСЛЕ МЕ ВИКНЕТЕ МЕН.ТОВА Е ПИчОВЕ ПАЗЕТЕ СИ ДОКУМЕНТИТЕ. чЕ В ПОНЕДЕЛНИК щЕ СЕ ЗАСТРАХОВАМ ПРИ МУТРИТЕ ДА СИ СПЯ СПОКОИНО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Също толкова учуден останах, като се опитаха да крадат 20-гадишният си ар екс на сестра ми. Е , стигнахме до извода - за части! И да не са капо тафнаха касетофона без панел, който струва с панела заедно 80-тина лева а без него и 20 няма!АКО ВИДИТЕ НЯКОЕ ЛАЙНО ДА КРАДЕ КОЛА , БОЙ ДОКАТО МЪРДА!С триста зора карам някакъв евтин компромис на готина кола и пишлемета ще ме връщат в първи клас! МАЙКА ИМ ДА Е.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

ЩЕ ЗАПОчНА С ТОВА ЧЕ НЕ МИ СЕ ЧЕТЯТ КОМЕНТАРИ КОЛКО СЪМ ТЪП И ТН.СЕГА, НОКОГА АМА АПСОЛЮТНО НИКОГА НЕ СИ ДРЪЩЕ ДОКУМЕНТИТЕ В КОЛАТА щОТО АЗ ПРЕМИНАХ ПРЕЗ НИАКАКАВ АД ЗАДА СЕ ОПРАВЯ СЛЕД КАТО МИ ГИ ГЕПИХА...

Първо - Мисля, че никой няма да те нарече ТЪП или т.н.Все пак ТУК не се събираме да се убиждаме .... Второ - Вярваме, че това ще е за урок, както на теб, така и на повечето колегиТрето - Минало-заминало. Винаги ще те е яд. Ако можеш - тегли една майна на всичко и се старай да не допускаш грешки пич.Важното е колкото може повече от нас да си вземем забележка от случилото се :D Важното е, че всичко е наред вече нали?! Колкото до кражбите - и моята се опитваха преди време да я чопнат, мъчеха се да я отварят с ЩАНГА :dry: Остана ми хубав спомен от това - огънато ръбче на лявата врата (колегата prelude го видя, когато идва на Враца) даже и десния фар се опитваха да ми свалят!!! Отдолу на бронята имам 1 дупка, където трябва да ми стои халоген - та това нещо там е затворено с пластмаска. Последния път го бяха полу изкъртили и от там бяха разхлабили фарчето МА :blink:!!! Та наистина ако пипнеш такъв - БОЙ ДОКАТО ШАВА !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Добре, че имам шибан гараж и яко куче човекоед (не знам мен как не ме изяло още),а като съм навън не оставям колата много където ми падне без наблюдение стара стара ама ме вози и ми върши работа. За части ще я вземат. Щанга и мойта не шофьорска врата е опитвала ама не е станало нещо. Добре че на последната среща ме светнаха как да я прибера навътре та да не стърчи. Ма...а им изроди - такова копеленце да ми падне на капака ще го возя из цяла София, като преди това ще го смеля с каквото ми е под ръка. :blink:;);):dry::D ама стига, че се нервирах и няма да мога да си свърша работата.А по въпроса с мерките антикрадец взел съм толкова, че някой ден и аз може да не тръгна то процедурата по паленето си е цял ритуал маааа....ми...та им.келеши нещастни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Ако някой му се трепе частадйия , да заповяда в лозенец , аз лично ще му покажа двама , че то покрай сухото гори и мокрото!Не знам колко е гадно , но аз допусках една съща грешка два пъти и по случая имам два касетофона с падащи панели , но ... ...без панели))))Е това акоп не е ташак - да ти гепят панела , а касетофона да не успеят))))Та , пичове , ако ви пипат колите и няма къде да си излеете негативната енергия- елате в лозенец , питайте за Сандърс и аз ще ви покажа крадци , които когато и колкото и да ги бият все ще им е късно и малко))))ПАЗЕТЕ СИ КОЛИТЕ:thumbs1:!КРАДЦИТЕ СА НАГЛИ ДО БЕЗОБРАЗИЕ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style

Пичове, истината е че трябва да се пазим, стари, нови тия гепят всичко. А колкото до крадците, те са като скакалците- нашествие. Така че пичове колите под око, боксова, бухалки и други подръчни и нарочни средстава са разрешени и ако някой си намери крадец да си го бие да се обади и ние да понамажем нещо: :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Точно така само бои до спукване за тия, Аз за това си спа със резано ловджииско уначе калибър №12 може да има проблеми след това АКО ГО НАМЕРАТ ДЕ ;) но ще му Е :thumbs1:А П :drunk:ТА МАЙ :beer:НАнаркомани гадни ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

събота през ноща пред блока разбиха една кола а тя седеше точно до моята на паркинга, и за кво - опитали се да вземат касетофона който е бил със свален панел и нещастниците даже не са успяли да го свалят хахахахах да го духатНО най-тъпото от цялата работа е че за да отворят вратата (колата е лада от тия новите незнам точно модела) са счупили стъклото и саответно яко мизерия, алармата е пищяла и няква бабка я е чула - ама кво да направи и бабето да слезе да ги набие ли супер нагли са тъпите копеленца ама като си нямаме закони така ще е .... :thumbs1::drunk::beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Та наистина ако пипнеш такъв - БОЙ ДОКАТО ШАВА !!!

И без да му казваш що го биеш- само в лицето- методично и настървено -докато му стане мутрата на цветен телевизор- ........изтръгнали огледалата на ритмото на баща ми -ма...................-FUCK веееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style

супер нагли са тъпите копеленца ама като си нямаме закони така ще е .... :rolleyes::P:D

Като си нямаме закони- закона на Картър- много бой и надежда скоро закона да заработи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...