Jump to content
Guest Magnum

Брошурки на клуба

Recommended Posts

Guest Tino

Сандърс разбра ли за цени???Предлагам да се нарпави отделна тема в която да гласуваме кой от вариянтите да е и като се разбере чак тогава да се поръчват и т.н. :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Напраих едно за 10тина мин казваите бива? небива?pic

Английския не е правилен. Казвам го като филолог.
Аз като не фиолог сам го поправил вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Сандърс разбра ли за цени???Предлагам да се нарпави отделна тема в която да гласуваме кой от вариянтите да е и като се разбере чак тогава да се поръчват и т.н. :(

Тино , аз мисля да направя за моя сметка няколко екземпляра и когато се реши бройката ще мога да изляза с цени , понеже за мен отстъпките са по-специални и колкото са повече бройките , прогресивно ще мога да сваля цената!Смятам че ще е добре да пусна няколко варианта , за да може да бъдат видяни от колкото се може повече членове на фен клуба и да се реши какво точно ще се печата!Останалото е моя грижа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Пак на чат го обърнахте. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mugen
Отговорено (Редактирано)

Здравейте!!ето ги последните версии на брошурката:ЦВЕТНА и ЧЕРОБЯЛАТА(а тук може да се свали направо готова за печат, би трябвало да се хванат 8 броя на A4 формат )А ето и още едно предложение:тази е по голяма (4 броя на лист, би трябвало да е :)Цветна и чернобяла!!! Сървъра нещо се ебава, и не ги отваря директно !!!(трябва да кликнете адреса, който показва след:While trying to retrieve the URL: :(Ако и така не става, Tino ги е изложил в Темата санкетата "Кой иска да си имаме брошурки?" :(

Редактирано от mugen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ceko

Малко късно, но... малко си поиграх и направих една черно-бяла брошурка. Дано се хареса :rolleyes:ето я (1 мб) - направо на А4 може да се разпечата, хващат се идеално

Редактирано от Ceko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Утре ще проверя колко ще ми струва на при една фирма където си разпечатваме разни работи. Имат доста читава техника и от доста време се каня да си принтирам при тях брошурки.Ако някой друг желае и му хареса цената, ще пуснем повечко бройки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Хм, стара но готина тема - пропуснал съм я :huh: Значи и аз мисля, че х4 брошурки на А4 формат (това май му се вика А6 :) ) е идеалният вариант. Размерът ще е перфектен да се сложат под чистачката например на някоя готина кола, забелязана на пътя. За дизайн не ме търсете, ама виж за едно 50 листа цветен лазерен печат (около 200 дъждоустойчиви брошурки) ще помогна free of charge. Чакам само добри идеи за брошурки. :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ceko

Значи като последно ето това направих за черно-бяла ето тук.Ако някой има желание да си принтира ще му пратя оригиналът на Corel Draw, направо от там. На един лист А4 се хващат 10 брошурки.Сега ще си поиграя с цветната и по-късно ще постна резултати.

Редактирано от Ceko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

значи цената на черно-бяла е 6-8ст. на страница. Мосля че качеството при 6ст. ще е достатъчно, но ако не е и 8ст. се понася.Ceko, прати ми молиа те файла на taraliasnik@yahoo.com и ако можеш ги направи 8 или колкото бройки се събират на една страница, за да мога дирктно да го пратя на фирматаМисля да поръчам 20 страници. 10 ще са ми достатъчни, но при тази цена... :huh: ако някой иска, нека ми прати на ЛС колко бройки иска, за да знам ориентировачно колко да поръчам, пък аз така и така ще поръчам повече.За цветно, немогат да ми дадат точна цена без да са видели за картинката, но мксималната цена по вътрешни проучвания ще е макс 1лв на страница, моето май е пълноцветен печат и то добро качество, така че за наща брошурка сигурно ще е по-малко.Ако има желаещи извън софия, казвайте, мога да ги пратя по куриер или по пощата, а за софиянци - мисля че една среща в центъра някоя вечер няма да е проблем за да ви ги раздам.

Редактирано от 1net

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

звучи добре, но специално на цеко варианта не ми харесва, понеже скалирането на графиката не е направено добре и има мощна пикселизация. Другите, по-стари варианти са по-добри, въпреки че му правя евала на пича за старанието.А и е въпрос на вкус вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ceko

Предните станаха малко кофти, тези са по-добри:

Публикувано изображение

 

Същите пратих и на колегата 1net.

 

Обаче цветната ме изтормози нещо... като имам повече време ще пробвам да измисля нещо с нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

така, признавам си, и аз гласувах за варианта на Mugen преди време,ама Ceko прояви ентусиазъм и затова мисля да ги пусна в малко бройки така и така съм се захванал.Ако на Mugen и Tino им се занимава...... бихте ли ми пратили и ваште варианти ( разбрах че имало подобрения) но ако може подготвени на А4 ( цветни и/или черно-бели)Никой не ми е прашал ЛС-та, така че предполагам че или не ви харесва варианта на Ceko или просто никой не иска брошурки. Лошо няма и в двата варианта, просто ще си пусна само за мен.Предлагам на Mugen, Tino и който още беше правил брошурки ( ако не са се обидили междувременно) да пуснат пак най-новите си идеи и да ми ги пратят, пък аз ще изкарам на всеки който вариант иска.Ако пък мислите че е по-уместно брошурките да са едни, а не 15 вида, да направим ново гласуване или директно да пускам варианта на Mugen - все пак ако не се лъжа той спечели най-много овации на предишната анкета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Аз нямам нови предложения , старото можеш да го изтеглиш от темата , а за форматирането ще го направя вечерта и ще ти го пратя :huh: Занимавах се с брошурките и си мислих да се пуснат хиляден тираж , но уви сега се занимавам с друго :) Успех момчета :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dedomraz

Някой фен ако му се занимава да направи дизайна,

Извинявайте пичове, аз сум нов в клуба, и може да се изскажа неподготвен.Ама от самата Honda нама ли да финансират подобно предложение? Редактирано от dedomraz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ами едвали хората от централата в Япония ще им се занимава, пък и това си е наша инициатива.Аз лично дори не бих се пробвал и с Бултрако...... няма смисъл да занимаваме разни фирми и представителства с финансиране на собствените ни прищявкиЛично мнение: пък и някой ден наистина може да се организира Фестивал на японските марки и що да си избиваме козовете за тогава, когато наистина може да ни потрябват?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jp-

Айде уточнете точно кой вариянт и най-важното какъв ше е тиражът... Ние имаме печатница и все ще ги вмъкнем между поръчките. Между другото 6-8 ст. е СУПЕР ВИСОКА цена :blink: Верно зависи от тиража и това дали влиза и предпечата, и др...ама като го смятам грубо излиза неповече от 2 ст.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vessy

NEKA I AZ PREDLOJA NE6TO,A.HAIDE VSI4KI DA SI ZALEPIM KOI KADETO ISKA NA PREDNOTO,KOITO ISKA NA ZADNOTO STUKLO.PROSTO IMETO NA SAITA KATO SENNIK AKO ME RAZBIRATE.SIGURNO STE GI VIJDAQLI S JIPOVETE KAK SA {WWW.TROPHY-CLUB.COM}NE SUM SIGUREN DALI E TO4NO TAKUV TEHNIQ CLUB.AKO IMATE JELANIE NA SLEDVA6TATA SBIRKA 6TE POGOVORIM.IMAM PRIQTELI KOITO SE ZANIMAVAT S REKLAMA I MOJE DA SI PORU4AME VSI4KI TAKIVA LEPENLI.TE ISTINSKITE FENOVE 6TE ZABELEJAT NADPISA.KAKVO 6TE KAJETE??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Айде уточнете точно кой вариянт и най-важното какъв ше е тиражът... Ние имаме печатница и все ще ги вмъкнем между поръчките. Между другото 6-8 ст. е СУПЕР ВИСОКА цена :lol: Верно зависи от тиража и това дали влиза и предпечата, и др...ама като го смятам грубо излиза неповече от 2 ст.

говоря за принтиране, така че цената е нормална. Ако ще правим 3-5000 бройки, ок със печат ще е най-евтино, но за 10-20 страници за се прави форма и тн. - ниама смисъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

NEKA I AZ PREDLOJA NE6TO,A.HAIDE VSI4KI DA SI ZALEPIM KOI KADETO ISKA NA PREDNOTO,KOITO ISKA NA ZADNOTO STUKLO.PROSTO IMETO NA SAITA KATO SENNIK AKO ME RAZBIRATE.SIGURNO STE GI VIJDAQLI S JIPOVETE KAK SA {WWW.TROPHY-CLUB.COM}NE SUM SIGUREN DALI E TO4NO TAKUV TEHNIQ CLUB.AKO IMATE JELANIE NA SLEDVA6TATA SBIRKA 6TE POGOVORIM.IMAM PRIQTELI KOITO SE ZANIMAVAT S REKLAMA I MOJE DA SI PORU4AME VSI4KI TAKIVA LEPENLI.TE ISTINSKITE FENOVE 6TE ZABELEJAT NADPISA.KAKVO 6TE KAJETE??

Като за начало колега да ти предложа да използваш кирилицата за писане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

Хм, стара но готина тема - пропуснал съм я  :unsure:

Значи и аз мисля, че х4 брошурки на А4 формат (това май му се вика А6  :blink:  ) е идеалният вариант. Размерът ще е перфектен да се сложат под чистачката например на някоя готина кола, забелязана на пътя. За дизайн не ме търсете, ама виж за едно 50 листа цветен лазерен печат (около 200 дъждоустойчиви брошурки) ще помогна free of charge. Чакам само добри идеи за брошурки.  ;)  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Хм, скоро-скоро ще си направя и дизайн (щото качените тук линкове с дизайн вече не са активни) и ще отпечатам и аз около 200 дъждоустойчиви :lol:

дори мисля за месечната да са готови :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Флаер : Публикувано изображение 1:1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Флаер : Публикувано изображение 1:1

<{POST_SNAPBACK}>

аз вчера намерих такъв на чистачката и днес ето ме тук при вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kiki

ето го и моето предложение,

тия дни ще направя още един вариант

Eto Na:)

<{POST_SNAPBACK}>

Това е много яко, но мисля, че червеничко ще е по-добре (вместо синьо) не че на черно-бял принтер ще има някаква разлика, но някой може да има и цветен. Иначе идеята е супер. Браво! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

Няма какво да предлагам, напра'о принтя и режа! Използвах идеята на roadracer-а и ето какво се получи:Листовка 1Листовка 2А ТОВА е .pfd (не питайте защо:D файл, готова за печат страница А4. На по-слаби принтери и компютри може да е бавен...Ако някой иска, мога да му помогна да си направи друг файл за разпечатване.Ще донеса на месечната малко разпечатани цветни и черно-бели листовки да ви дам да режете и раздавате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...