Jump to content
Guest Magnum

Брошурки на клуба

Recommended Posts

Guest Magnum
Публикувано (Редактирано)

Идеята е да имаме какво да раздаваме на случайно срещнатите хонди. Не става дума за стикери чак, защото те са доста скъпи - а и (би трябвало) да се полагат само на 'заслужили' членове, които поне веднъж са се появили на сбирка, да си я вземат лепенката.Става дума за нещо напечатано примерно 4 броя на А4 лист, нещо от рода:

Заповядайте във http://forums.hondabg.com фен клуб със нестопанска цел
Нещо, което мога да си нося няколко листчета в колата, и да закича някоя красива хонда, да дам на някой заинтересован фен. Снощи в барчето се заприказвах с едни момчета с готин CRX 1st gen - млади бяха, но не знаеха за клуба, хем ползват интернет. И трябваше да напиша адреса на салфетка (ако го четете това, обадете се, да знам, че сте го намерили :))Някой фен ако му се занимава да направи дизайна, или предложения може да съберем - от мен е предложението "нестопанска цел" за да не го изхвърлят хората като поредната досадна реклама. Да има нещо 'фенско'Идеята е, че дизайна пари не струва (тоест някой ако го направи без пари, получава евала от всички) и като го има тук сложено като картинка, или пък може и Word DOC файл, всеки спокойно може да си разпечата няколко бройки и да раздава. Който няма принтер пък много иска, и аз мога да му разпечатам - все пак печата се доста по-лесно от стикери. Редактирано от Magnum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Иддеята е добра,то и имаше няква подобна за визитки та тази може се каже че е някакво продължение :) За дизайна предлагам всеки да направи по нещо(разбирасе за такиво които разбират и са правели някога дисайн).Аз ще мисля,но не обещавам утре или до една седмица да имам нещо измислено :) А вече за изработката мога да попитам тука в Пловдив имам познати които се занимават с такива неща и да кажем може да се направят флайери или големи визитки в 10 000 броя и ще излезне ако не се лъжа около 100 лв,ако не и по-евтино.Но това е по-труден вариянт,който може би ще се осъществи след националната среща и се създаде някаква хазна,откъдето се черпят средства(стига да имаме желание).А и или иначе дизайна да бъде цветен,черно бял??? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Мнооого пъти дискутирана тема. :)Идеята я има много отдавна, остава да седна да го направя нещо по въпроса, но няма да е сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
:) Ше се опитам да направа нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

А и или иначе дизайна да бъде цветен,черно бял?

Абе дайте нещо простичко, черно-бяло, да мога да го пусна на принтераНе говоря за позлатени визитки

Мнооого пъти дискутирана тема.

Може и да е дискутирана, ама като няма решение? Ето в мен имам 20 брошурки на клуб Москвич, доста са 'сделани' ама вече раздадох половината, и 3ма дойдоха в клубаАко до седмица няма добро предложение, правя нещо на WORD, слагам му едно голямо Н по средата и го пускам на принтера. По-добре нещо малко, отколкото нищо голямо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

6те пробвам и аз да направя нещо по въпроса, и аз си го мислех ама реших че няма да харесате идеята :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Тая вечер на божурище се запознах с 2-ма фенове с Хонда Сивик и Тойота Пасио.Колегата с Хонда има Интернет фирма и незнаеше за сайта.Много се зарадва и ще се регистрира мисля тази вечер.А утре е на ремонт при Омбре.Та се наложи от стикера на клуба да му покажа Адреса ни в нета.Направете нещо,Аз нямам възможност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Hronos приятелю тука сам вече споко! :)))Просто надписа сас сайта трябва да е по голям?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

Напраих едно за 10тина мин казваите бива? небива?pic

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Не е зле. Само малко шарено, и на английски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Напраих едно за 10тина мин казваите бива? небива?pic

ne e zle, samo dve predlojenia:1. adresa da e "forums.hondabg.com" shtoto taka i taka samo forumite sa aktivni (za momenta nadiavam se :) ) 2. V-tec, sorry ama tova ne e mnogo viarno gramati4eski, mislia che edno "Welcome to the Honda Fan Club" shte e po dobre. Mislih, mislih i taka i ne uspiah da vakaram "Enjoy" taka che da zvuchi dobre.inache, za vunshen vid e gotino, i shrifta me radvasorry za latinicata, ama ot toia komp nestava

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Напраих едно за 10тина мин казваите бива? небива?pic

ne e zle, samo dve predlojenia:

1. adresa da e "forums.hondabg.com" shtoto taka i taka samo forumite sa aktivni (za momenta nadiavam se :) )

2. V-tec, sorry ama tova ne e mnogo viarno gramati4eski, mislia che edno "Welcome to the Honda Fan Club" shte e po dobre. Mislih, mislih i taka i ne uspiah da vakaram "Enjoy" taka che da zvuchi dobre.

 

inache, za vunshen vid e gotino, i shrifta me radva

 

sorry za latinicata, ama ot toia komp nestava

Няма проблем :D то е за тва да си кажат няколко човека мненията P.S като например модераторите!!! дали се харесва или не и ако има нещо да се оправя. А за ЕNJOY не съм гледал да звучи добре щото не се опитвам да римувам а като смисъл на думата. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Не е зле. Само малко шарено, и на английски

Магнуме казваи не можах да те разбера ШАРЕНО ?? И НА АНГЛИЙСКИ? да не е на англииски ли незнам. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Добре ми изглежда и на мен като оформление.А за съдаржанието незнам.Здраси Ичо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

ето го и моето предложение, тия дни ще направя още един вариантEto Na:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Хайде правете не6то 4е като бях на Белмекен на ралито се наложи да пи6а с химикал адреса на клуба ако имах под рака брошурка 6те6е да е по представително и колкото грозно пи6а хахахахаха ама пи4а излезе мноо голям маняк и за съжаление му снимах Хондата само с камера немах фото с мене само камера като стане 6те я ка4а мноо е яка Хондата некои от вас може да я е виждал по СФ Сивик 5-а 4ервен без емблема от пред а е с надписи на японски и от пред и от зад на мястото на емблемата в което пи4а ме убеждава6е 4е озна4авало Хонда пък каква музика има6е нее за говорене пп:пи4а каза 4е 6е влезне вув форума и 6те види кога 6е се сабирате по Сф и 6тял да доиде на сре6тата :unsure::rolleyes::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

Мисля че стана малко претупано,ама вие ще кажете :P

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

:P Момци (и моми :P ), нека и Аз си кажа скромното мнение ;)

 

Казвам ви ЕВАЛА :cool: на всички вас, които взехте инициатива и направихте нещо ! Супер сте :D:cool: Обаче, СПОРЕД МЕН (така Аз мисля, никой НЕ Е длъжен да се съобразява с мен все пак ;):) ) ......всички примери до момента са прекалени претрупани , извратени и леко цигански да ме прощавате :P

 

Според Мен трябва да е нещо ХЕМ семпло - с малко текст и приказки да се разбере за какво иде реч, хем да изглежда готино и СЪЩЕВРЕМЕННО (можеби НАЙ-ВАЖНОТО изискване) и да е ОРИГИНАЛНО, да показва един вид принаджежността към клуба. Мисълта ми е следната: някакъв семпъл текст от типа на:

 

"Заповядайте в HONDABG.COM - Българският фен клуб на HONDA ентусиастите"

...или нещо от сорта. Със съвсем НОРМАЛЕН шрифт и стил на буквите, да няма никакви "изгъзици" и т.н. циганиики :lol:;) И отгоре и отдолу на диплянката (а може и да е САМО отгоре) да го има ХАРАКТЕРНИЯ ЗНАК НА КЛУБА, а именно този който е от стикерите :cool: :

 

Публикувано изображение

 

Ето това СПОРЕД МЕН е прекрасното решение - същевременно семпло, просто и прегледно.

 

Ако се заеме НЯКОЙ да направи посочения от Мен пример да видим какво представлява в реалност - много ще се зарадвам :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

Така , харесва ли ви :P

Публикувано изображение

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda
:cool: Мен лично този вариант ми харесва :cool::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Така , харесва ли ви :P

Публикувано изображение

Ако може и да е малко по-мъничко а не на целия принтерен лист формат А4 ще е супер. Аз също мисля като Алекс - излишното претрупване ГРОЗИ. Ако скоро някой се заеме с разпечатването - НЕКА ПРАЩА И НАСАМ ;) Аз успях да си намеря стикера и вече се мъдри на задния ми капак :):D:D:cool: А сега, като съм я и поизмил стои още по-добре :cool::P:P:cool::lol: а и ако има нещо като тениски, шапки или някакви рекламни материали - пращайте и казвайте сумата. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Напраих едно за 10тина мин казваите бива? небива?pic

ne e zle, samo dve predlojenia:

1. adresa da e "forums.hondabg.com" shtoto taka i taka samo forumite sa aktivni (za momenta nadiavam se :P )

2. V-tec, sorry ama tova ne e mnogo viarno gramati4eski, mislia che edno "Welcome to the Honda Fan Club" shte e po dobre. Mislih, mislih i taka i ne uspiah da vakaram "Enjoy" taka che da zvuchi dobre.

 

inache, za vunshen vid e gotino, i shrifta me radva

 

sorry za latinicata, ama ot toia komp nestava

На английски трябва да е "Welcome and Enjoy the Honda Fan Club"

 

Така е граматически правилно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Purvo da se izvinya za latinicata!Vtoro -re6ete kak to4no da izglevda , stiker 6te ima li i pr. i mi se obadete !Az imam vruzki v pe4atnicata na BULGED 2000 i moga da gi napravya s ne malka otsupka v cenata!Samo dayte disketa sus jelanoto izobrajenie i kolko broyki!Predpolagam 4e poslednata duma po vuprosa kak da izglejda 6te e na Ombre ,taka 4e ,ako ima interes kum ofertata 6te 4akam da mi se obadi! Ombre, telefona mi e 0888 297707 ili moje6 da go vzeme6 ot mba!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Predpolagam 4e poslednata duma po vuprosa kak da izglejda 6te e na Ombre

Няма такова нещо :P Всичко се гласува и се взима решение от всички :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Последната идея е най-добре според мен. Може ли само малко по stylish със шрифтовете :P И така става де - просто предлагам :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Значи направих запитване към едни наши приятели които се занимават само с такива неща.Запитването беше за цена на флаери в един цвят мащаб 1/6 от лист А4 формат за количество до 1000 бройки и също така за 5 000 и 10 000,защото в тези разпечатки колкото е по-голямо количеството толкова по-малка е цената и съответно цената за 1000 и за 10 000 може да се окаже еднаква :cool: Сандерс питай и твоите познати колко ще искат за тези количества.Не знам но мисля че 10 000 броя ни ореждат перфектно :cool: Ако искаме може и повече така че предлагам да изчакаме до петък с предложенията за стикер или флаер :P Никои не е казал че това е крайния вариант.После като се свърши работата ще трябва да се разберем и как ще достигнат флаерите до всеки един по-голям град с хонда фенове от клуба.Ами мога да помогна единствено за градовете Пловдив , София и Бургас - до тези градове доставката на флаери е безплатна,единствено за Бургас ще трябва да дойде човек на посочения адрес за да ги вземе.Останалото трябва сами да си го решим,чрез гласуване или идеи.Флаерите все пак не са толкова големи така че и в писмо или колетче влизат без проблем.Добре значи ще ви кажа най-вероятно утре цени за 10 000 , 5 000 и 1 000 бройки,надявам се и Сандърс също и да каже,а и както другите които имат познати които се занимават с такава работа :lol::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

eDaniel какво имаш предвид под

малко по stylish със шрифтовете

че не те разбирам :P:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

аз да дам още едно предложение

вие избирайте

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Няма проблем да се пита за цена за бройки , но да не се забравя , че има значение и качеството , така си мисля!Мога да гарантирам за Булгед че са твърде добри в това отношение !Ще изляза с цени до няколко дни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Сандърс хубаво ме подсети,ами аз питах за цени за обикновенна не много дебела хартия :P Ако искате може да е гланцирана и там квито и да са вариянтити , но разбира се с тези екстри се и оскъпява,но не знам с колко,така че и аз до ден два ще кажа цени :cool::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Напраих едно за 10тина мин казваите бива? небива?pic

Английския не е правилен. Казвам го като филолог.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez
Отговорено (Редактирано)

Според Мен трябва да е нещо ХЕМ семпло - с малко текст и приказки да се разбере за какво иде реч

"Заповядайте в HONDABG.COM - Българският фен клуб на HONDA ентусиастите"

Да.

Защо просто не използваме дизайна на лепенките. Мисля, че първо е много изпипано и второ ще има някаква приемственост :P

 

Мисля, че варианта на Тино най много се доближава...

Редактирано от Martinez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

А що не им даваме по една лепенка и тва е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

А що не им даваме по една лепенка и тва е?

Щото по-скъпо. И по-малко информация има там, на лепенките, човек ако не знае за какво става дума, няма да се сети.Пък и аз лепенки нямам. Докато на Тино предложението си го разпечатах, по 4 на А4 лист, нарязах го и сега имам 16 (вече 15) брошурки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

Ето ме и с цените :P Формат 10 на 10 см , гланцирана хартийка - 5 000 бр. - 85 лв10 000 бр. - 124 лв50 000 бр. - 381 лвАко искате може и по-малко бройки,не е проблем.Айде чакаме още проекти до петак,който има нещо в предвид да казва :cool:A за най-обикновенните , т.е. без гланц и дебелина колкото на обикновен принтов лист: 5 000 около 20 лв - или безплатно50 000 бр. - около 200 лв :cool:

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mugen
Отговорено (Редактирано)

Здрасти момчета!!Ето го и плода на моя труд ;):offtopic: В КРАЯ НА ТЕМАТА Е :D

Редактирано от mugen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Публикувано изображение

Много стилно, много ми харесва, браво Муген!

 

Нали няма да се разсърдиш от малко критика, надявам се градивна. Лично мнение.

Основно не ми харесва много английският език, тоест харесвам го ама не му е тук мястото. Welcome може да отпадне, и надписа отдолу спокойно може да е на Български. Все пак Българи сме, нали :)

 

Също така малко прилича на рекламна брошурка. Което не е лошо, дори напротив (хората много пари дават за реклама) ама аз си държа на идеята, да става ясно, че нашият клуб е некомерсиален.

 

То знам, че нямам много право на критика, защото нищо конкретно не съм предложил. Ама би ли го направил, за мен, да поправиш адреса, да махнеш Welcome, и надписа отдолу да замениш с нещо като "Българските ентусиасти на HONDA" като HONDA може да е логото (шрифта) на HONDA.

 

Ще си го разпечатам и това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Малко www. липсват...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Публикувано изображение

Много стилно, много ми харесва, браво Муген!

 

Нали няма да се разсърдиш от малко критика, надявам се градивна. Лично мнение.

Основно не ми харесва много английският език, тоест харесвам го ама не му е тук мястото. Welcome може да отпадне, и надписа отдолу спокойно може да е на Български. Все пак Българи сме, нали :offtopic:

 

Също така малко прилича на рекламна брошурка. Което не е лошо, дори напротив (хората много пари дават за реклама) ама аз си държа на идеята, да става ясно, че нашият клуб е некомерсиален.

 

То знам, че нямам много право на критика, защото нищо конкретно не съм предложил. Ама би ли го направил, за мен, да поправиш адреса, да махнеш Welcome, и надписа отдолу да замениш с нещо като "Българските ентусиасти на HONDA" като HONDA може да е логото (шрифта) на HONDA.

 

Ще си го разпечатам и това

Подкрепям Магнум и понеже не съм много в час с компщтрите моля някой да ми помогне да сваля тази брошура !Мисля да поръчам по 5-10 броя в различни размери , с различни шрифтове , цветни , чернобели , абе с две думи няколко варианта , за да си кажете мнението за изработката и ако ви се харесат да пусна по-голям тираж!Предполагам , че изхвърляне с ламинат е излишно , но ако сметнете че ще е по-добре ,ще поръчам и ламинирани!

Очаквам помощ от вещите в компщтърната сфера!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mugen
Отговорено (Редактирано)

здрасти,мерси за критикатаОтносно английският съм съгласен:затова съм го направил Welcometo бледо,но ще го махна, ще оправя и ентусиастите :offtopic:А за WWW, мисля че без тях е по-добреТук съм оправил адреса на форума,в първите беше неточен: :D ОЩЕ МАЛКО НАДУЛУ :o;) (Ако кажете и какъв размер трябва да са няма да е лошо, в пиксели)

Редактирано от mugen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...