Jump to content
Guest benji_crx

победа

Recommended Posts

Guest benji_crx

дойде времето и БЪТЪН да се качи на най-високото стапало.да ни е честита

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
:blink::cool: ЧЕСТИТО и дано от тук нататък да е все така!!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

абе, така ли никой не го радва или само аз и майната можем да пишим в форума :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
:blink: ти ся ли разбра, че само ние мърдаме тук, другите дето ги виждаш че уж присъстват са "мъртви души" - ни могат да пишат, нито дори да четат, само се опитват да влезнат :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Е,най после!Дано от сега натататък да му провърви на това момче,да кара с повече самочувствие!!!

Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Чакаме победата и в Турция :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kmm

абе, така ли никой не го радва или само аз и майната можем да пишим в форума :offtopic:

Май тогава сте си били самички двамцата... само не е ясно, кога е било това, щото пише "Aug 15"... ;) Иначе даже и аз нямаше да се стърпя да викна едно "ура" ;) Умирах си от мъка, че го нямаше форума досега, точно в такъв велик момент, да няма с кого да споделиш.... :) Хубава победа на Бътън и общо добро представяне на Хонда! Дочакахме и дано това е само началото!! ;)И ако позволите едно любителско мнение - това беше най-интересната (динамична, напрегната и пълна с превратности) формула от много време насам. Не е само заради пристрастието ми от победата ;) Просто наистина беше страхотно състезание от първия до последния момент.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

честито на Бътън :offtopic: пп.Бенджи тогава само вие сте могли да влизате бате за това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Подемът на Хонда вече е факт и от Дженсън вече се очакват повечко победи и подготовка за шампионската титла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

Незнам за Вас , но аз бях на море по време на състезанието и специално се прибрах от плажа да го изгледам ... истървах малко .. най-интересното 5 обиколки ... но след това много бири се изляха :) изиграх и танца на победата!!!!! ;) (няколко пъти!!!! ;) ) ...всичките "розови" - разбирай германци , швеци , англичани , и всиякви други с чудесен розов тен разбраха какво става и как е завършила формулата !!!:offtopic:)) айде със здраве ... то е ясно, че за сезона е първата и последната ........ но да видим другия сезон!!!! много очаквания и надежди имам!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Ето това чакам цял сезон! Това е, което мечтах и ето на една сбъдната мечта... една от многото, но все пак сбърдната. Нямах възможност да гледам формулата защото... защото малко бях на рожден ден същия ден, все пак братовчедките трябда да се уважават!!! Но както и да е, важното е, че Honda доказа своето предимство с болида си, и пилота разбира се.А относно писалите преди пускането на форума... еми, който е с връзки си е с връзки. Членовете на trusted групата да се радват, че са имали по-рано форумче от нас. НО сега всички имаме, това е важното. 3 пъти ура за Виктор, и 3 пъти кълнеж за хакера успял да сломи форума! МИР! :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ludemir

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ HONDA МАНИАЦИ ПОБЕДАТА НА ДЖЕНСЪН.ДАНО ТАКА УСПЕШНО ПРИСЪСТВАМЕ НА ПОЧЕТНАТА СТЪБИЦА И ЗАНАПРЕД. ХОНДА FOREVER :D:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

точно в такъв велик момент, да няма с кого да споделиш.... :bounce:

то за това Омбре има кафене - точните хора на точното място на точното време!така се гледа формула :balloon:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

точните хора на точното място на точното време!

Точно трима такива съклубари познавам,които ще са на точното време,на точното място,точно тази неделя.Завиждам им и съжалявам,че няма да мога да пътувам с тях :balloon:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Точно трима такива съклубари познавам,които ще са на точното време,на точното място,точно тази неделя...

Кой от следните 4-ма не познаваш:1. Омбре2. Хронос3. Емко4. Аз :o:lol: Ще има снимки! Споко! ;):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Аааааа не така....незнаех,че и Омбре е с вас :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

дразнете ме дразнете!весело изкарване, ще чакам снимки от on-board камерата на Кими при обиколката за поздравления от публиката към победителя, искам да се вижда HONDA транспаранта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

Дано да се види знамето ... колкото до другото магнуме ... найстина ще чакаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Ако апелационният съд забрани демперите и Мишлен предоставят по-добри гуми от Бриджстоун, може и да празнуваме поредна победа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mugen

С огромно закъснение :)Честито момчета!! :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...