Jump to content
murdera

Skunk 2 Alpha throttle body 70mm

Recommended Posts

Публикувано изображение

 

 

 

Отзиви? По чуждите форуми не намерих кой знае какво :( Изглежда доста привлекателно като цена...

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оригинален skunk2 или ебау?70мм в ебау съм гледал на тази цена понеже ще взимам за еклипса,ама не скунк :)от хонда няма ли директ бол-он 70мм?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинален е,няма зн дали от сайта или от ибей.http://store.skunk2.com/featured-products/alpha-throttle-body.htmlДават го че пасва на ОЕМ колектор. Замислям да портна входа от 62мм на 70мм(на всмукателния) + тоя дросел и порт на главата и долната страна на рънърите...

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такави клапи има от всички китайски производители и са еднакви марката няма значение.но пак на сериен колектор 70мм нестава :( до 65-66мм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли обяснил защо 70мм са твърде много? Аз утре ще ходя да премеря вътрешния диам. на интейка,по спомени мисля,че беше 62-64мм....ако се изпили малко(port matching) може и да стане или бъркам?>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз ги гледах тези, но за Д-серията.В крайна сметка реших да си взема оригинален от Б-серия на 60мм+ всмукател на Скънк 2 . Та мисълта ми е не е ли по добре да отделиш още някой лев и да вземеш и всмукател на Скънк 2 за Х-серия ?http://store.skunk2.com/engine-tuning/pro-series-intake-manifolds/pro-series-intake-manifold-105.htmlВярвам, че си ги гледал, но все пак ако има ефект би трябвало така да се постигне по лесно и с минимални усилия.Тук намерих и друг модел но предполагам ще има и други марки и цени разбира се.http://www.blacktrax.net/products/IntakeManifolds.html

Редактирано от 4ushi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега мерих вътр. диам. на интейка,точно 62мм, и като гледам макса на който може да се изпили е 68мм,на 70 няма да стане,както каза колегата по-горе. Ще го мисля по-натам,нека първо оправя двигателя :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно ,няма да стане на 70 мм както си го замислил. На Скънка му дават, че може да се портва до 75 мм .Доста добре те устройва поне според мен. Оправи си мотора и като остане лев по добре си вземи такъв и да знаеш, че си свършил работата качествено. :blink: лошото е, че като му сметнах цената ми стана зле, отива към 700 лв с доставка :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е проблема-доста скъп е , а мисля да минавам към турбо сектата и се сещаш колко други неща ще трябват,а за да има смисъл от по-хубав колектор трябва да гоня 500+ whp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи по важните нещата после дреболииките; )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...