Jump to content
H22_turbo_Vtec

Смяна на дискове

Recommended Posts

Ще сменям спирачките на прелюда(5 ген).В момента съм с 260мм 4 болта.Мисля да сложа 282мм пак с 4 болта(от 4та ЖДМ.)Въпроса ми е какво ми трябва точно от донура?Челюсти от донура, дискове и накладки мисля да взема чисто нови.всичко друго аналогично ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще сменям спирачките на прелюда(5 ген).В момента съм с 260мм 4 болта.Мисля да сложа 282мм пак с 4 болта(от 4та ЖДМ.)Въпроса ми е какво ми трябва точно от донура?Челюсти от донура, дискове и накладки мисля да взема чисто нови.всичко друго аналогично ли е?

:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме интересува същото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взимаш само апаратите,дискове,накладки и си готовшенкелите са еднакви няма нужда от смяна

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва ли да се сложи по-голяма помпа също? По-широки маркучи? Няма логика да е само това, поне според мен де, аз не разбирам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апаратите са при мен :) .Как вървят новите дисковете?Към каква марка да се насоча?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец купих чисто нови от Аутоплюс и струваха 110лв двата.Само да уточня че бяха турски,но до момента никакви грижи(колата спира,не тресе..)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложиха ми брембо за 90лв бр.Феродо за около 70лв бр.и още някви не ги знам за 51лв вр.Дайте малко акъл кое да купя ако въобще има значение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...