Jump to content
Guest Maina 6th gen

Среща на автоизложението?

Recommended Posts

Guest Maina 6th gen

Какво ще кажете за една среща на щанда на любимата марка в събота,или неделя? Още не съм решил в кой от двата дни да идвам в София, но твърдо съм там :) Ако има и други желаещи,давайте ден и час,ако можем да пием по бира :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Аз съм навит:)ще е адски готино особено ако сме облечени с червените горнища на Хонда,които имаме:)само избери ден и час и съм там сигурно;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

мииии ....:) ......например в събота 12ч на щанда на хонда???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

И ние ще ходим , ама май няма да е тази събота , най - вероятно към края на изложението когато ще се тегли и Джазката :) Вече сме събрали маи три тестета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Ми мен в 12:00 в събота на щанда на Хонда ме урежда,но има ли наистина някаква далавера в това да ходиш през последните дни?през парвите нищо ли не се печели?Простете глупавите ми въпроси,но не ми е останало време да проверя подробностите:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Ми мен в 12:00 в събота на щанда на Хонда ме урежда,но има ли наистина някаква далавера в това да ходиш през последните дни?през парвите нищо ли не се печели?Простете глупавите ми въпроси,но не ми е останало време да проверя подробностите:)

По принцип накрая се теглят наградите.В Тойота клуба в ДИР.БГ се урежда сбирка за 19-ти на Изложението - смятам да отида тогава. Може да организираме обща "японска" сбирка - и без това от Тойота клуба я се съберем 3-4 човека, я не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

ми дайте да се разберем нещо тогава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Ми аз 6те съм на Боровец на ралито и 6те съм мноо мърляв ве4е за да идвам в Сф :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ACURA-CRX

мииии ....:) ......например в събота 12ч на щанда на хонда???

RACERY уточнете поне нещо дата за да се знае кога и какво да се прави.за да се саберем повече фенове.ПОВЕЧЕ ФЕНОВЕ ПО ГОЛИАМ КЕФ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Еее...Има Ф1 тоя weekend...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами награди предполагам ще има някакви томболи,ама и аз не съм запознат.Но по принцип Лук Ойл организират игра за Хонда Джаз,ако някой се интересува да отскочи до някоя тяхна бензиностанция и да си вземе брошура или ако му е свършил бензина да зареди 20 литра и те ще му кажат :) Ние лично на 19 и 20 сме със сигурност там,за по - рано се съмнявам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...