Jump to content
kazadores

Мнение за кола,която искам да купя

Recommended Posts

Здравейте колеги.Интересувам се от тази обява.Моля ако някой е гледал колата на живо или има някакво инфо за нея да сподели тук в темата или на лични.Цената не я коментираме (това с човека на място става) интересува ме,понеже няколко пъти вече се разкарвах из БГ да гледам уж идеални коли,които се оказаха удряни,пребоядисвани и т.н...и просто не ми се бие път ей така само,затова питам,ако някой има конкретни впечатления от колата.Ето я обявата http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11303826955422011&f1=details благодаря на всички и поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам вече не те интересува тая кола, защото си купил по-добра :lol: Ше дойдеш накрая на мойта, че е слънце това купенце :D Айде да почерпиш, щото друг път няма да ти давам такива съвети иначе. С Асенски много се радваме за теб, той ми се обади преди малко да пиша и от негово име :) Надявам се да си се накефил на колата на връщане към Сф :) Много безаварийни пожелавам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,много е хубаво купето.Интериора и мотора са като нови.Дърпа добре и е страхотно усещането да си купиш кола,след като толкова много си искал,чакал и търсил.Почерпката няма да се размине,надявам се занапред да нямам ядове и наистина да я покарам колицата и да ми върши хубава работа.Благодаря за хубавите пожелания и безаварийни на всички колеги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...