Jump to content
Guest Victor

Какво заварих днес при Омбре

Recommended Posts

Guest Victor

Страшна колица, не мога да отрека. :thumbs1:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

imah udovolstvieto da ja podkaram :P:P;) .vurvi mama i mrusna ;) . :cool::beer::P .mnogo precizno upravlenie ima.razlichno e. ;) .Integrata si e INTEGRA :thumbs1:

Редактирано от TYPE-R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

bate sasho .. ama neshto e s nekvi gadni djanti .. kak moje taka ? q mu kaji na sobstvenika da se stegne .. nemoje integra s takiva djanti ne varvi nekak si .. aa taq s kav dvigatel e ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

bate sasho .. ama neshto e s nekvi gadni djanti .. kak moje taka ? q mu kaji na sobstvenika da se stegne .. nemoje integra s takiva djanti ne varvi nekak si .. aa taq s kav dvigatel e ?

i na men ne mi haresvat dzhantite ,no sobstvenichkata ne si pada po teja neshta :thumbs1::cool::beer: .Inache turpi mnogo suskane taja kolica. ;) .Dvigatelja e B18B1.Pepi mnogo bi ti otivala.pozhelavam ti ja naj iskreno :P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Az iskreno ti blagodarq :P na tebe bi ti otival onq Legend na Avatara ti .. az nego ti go polejelavam iskreno :thumbs1::cool::beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
:thumbs1: Я поне раздавайте наред, че за нас няма да стигнат :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

Extra e ma6inkata ! :cool: Aaa kato gledam i si e ot Amerika / registraciqta / . :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Баси...Некви тасове...Пък и предната броня гледам боядисвана с дрг цвят. Абе мърлява работа.Колко коня е тоя мотор?П.С. Имам на Хайнес юзер менюала за тая кола...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Колко коня е тоя мотор

140 коня е - 1.8 16 клапана ДВА разпределителни вала, няма VTEC ;):P )Не я грешете тази кола с Integra Type R която е 1.8 DOHC VTEC 190 коня - B18C6 (195 за USA и 200 - за Япония каквато се е предлагала някога).За Америка (както иза Япония) са се предлагали няколко двигателя, докато за Европа е бил известен само най-якия, а именно - B18C6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

i na men ne mi haresvat dzhantite ,no sobstvenichkata ne si pada po teja neshta

Eeee "Paradox_SF" 4oveka ne go valnuva prosto ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

i na men ne mi haresvat dzhantite ,no sobstvenichkata ne si pada po teja neshta

Eeee "Paradox_SF" 4oveka ne go valnuva prosto ! :P
Стига си спамил бе Бугати. На мен ми е интересно дали може да се сложи глава от Б16А1 или Б16А2 с ВТЕК?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest del_sol_fen

Ok, hora, i specialno adh, tazi kola ia ima edin moi priatel, i IMA VTEC, da amerikanska versia e, poradi razmerite na nomerata, i adh, na type-r pone za US e B18C5, ili pone za JDM versiata e B18C5 etoeto :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Todor

Az si misleh che Acura ne se prodava v Evropa vyobshte. Ama mai sym nazad s informaciata. Hubava mashina inache, spor niama. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Az si misleh che Acura ne se prodava v Evropa vyobshte.

Правилно мислиш :rolleyes: Името "АКУРА" се използва ЕДИНСТВЕНО И САМО ЗА САЩ и КАНАДА и то САМО за луксозните модели ! Навсякъде другаде по света, тези по-луксозни модели си се наричат ХОНДА !

 

А тази Интегра е вкарана от САЩ :rolleyes::rolleyes: Най-малкото по което може да се познае е не само марката (че е АКУРА), ами че и рег. номер е наподобяваща квадратна форма, което е характерно за страните отвъд Атлантика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Todor

Az si misleh che Acura ne se prodava v Evropa vyobshte.

Правилно мислиш :unsure: Името "АКУРА" се използва ЕДИНСТВЕНО И САМО ЗА САЩ и КАНАДА и то САМО за луксозните модели ! Навсякъде другаде по света, тези по-луксозни модели си се наричат ХОНДА !

 

А тази Интегра е вкарана от САЩ :unsure::cool: Най-малкото по което може да се познае е не само марката (че е АКУРА), ами че и рег. номер е наподобяваща квадратна форма, което е характерно за страните отвъд Атлантика.

Mersi za infoto. I az znaeh che Acura e samo za Severna America.

Dazhe ako ne se lyzha oficialno firmata Acura ia vodiat otdelna amerikanska kompania, vypreki che si e po luksozno podrazdelenie na honda. :rolleyes::rolleyes:

Dori Acura ima modeli koito(spored men) niamat ekvivalent na evropeiskia pazar(za Japan neznam). Imam predvid novia Acura TL. Neznam da go prodavat v evropa kato niakakva Honda.

:rolleyes:

Popravete me ako gresha. :rolleyes::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...