Jump to content
Felix

Honda Civic '95 ръководство

Recommended Posts

Имах много въпроси относно моята Англичанка и един съфорумник ми помогна (keel), като ми даде няколко PDF файла. Те се оказаха част от онлайн ръководство, което очевидно вече е свалено от уеб и не можах да намеря съответния сайт, НО намерих съдържанието му! Тук публикувам линк - КЛИК !, от където можете да го изтеглите. Ако случайно го изтрият или по някаква необяснима причина изчезне отново, можете да се свържете с мен и аз ще ви го дам.След като го изтеглите, разархивирайте го и в папката "Honda Manual" ще намерите файла "INDEX.HTML". Отваряте го с някой браузър и се наслаждавате на интерактивното ръководство. :cool:Там намерих отговори на доста въпроси, които задавах във форума. Ако има вариант да се направи тема с ръководствата на всички модели, ще е доста по-лесно ;)P.S.: Не съм сигурен дали мястото на тази тема е тук, но не можах да намеря по-удачно място!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го изтрият го има качено от колегата @EmZvr тук. Ако го изтрият и от там - тук (трябва регистрация). Доскоро го имаше на hondaoriginalparts.com, но от там бяха само препратки към страницата на Honda UK от където пък наскоро ги махнаха.За комбито го има тук (би трябвало също да свърши работа), а ето тук пък има каквото се сетиш за Civic. Адреси на още такива местенца може да намериш тук.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го изтрият го има качено от колегата @EmZvr тук. Ако го изтрият и от там - тук (трябва регистрация). Доскоро го имаше на hondaoriginalparts.com, но от там бяха само препратки към страницата на Honda UK от където пък наскоро ги махнаха.За комбито го има тук (би трябвало също да свърши работа), а ето тук пък има каквото се сетиш за Civic. Адреси на още такива местенца може да намериш тук.

тюх, тюх, тюх ! Тенк ю ! :)) тези всичките явно съм ги пропуснал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...