Jump to content
7ommy

Лампа на ръчната 5ген. хеч

Recommended Posts

Здравейте колеги имам проблем с който не мога да се справя сам. Смъквах мокета на моята хонда за да го пера и откакто го сложих лампата на ръчната постоянно свети. Днес смъквах отново всичко ръчна пластмаси и установих, че имам освен буксата която е за ръчната и още една която е с 5 или 6 пина от които само за 2 има кабел. Гледах чудих се дали не съм забравил нещо но няма къде да я "ръгна". Очаквам насоки да започна да отстранявам "симтомите" 1 по 1 благодаря.

Редактирано от 7ommy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам проблем с който не мога да се справя сам. Смъквах мокета на моята хонда за да го пера и откакто го сложих лампата на ръчната постоянно свети. Днес смъквах отново всичко ръчна пластмаси и установих, че имам освен буксата която е за ръчната и още една която е с 5 или 6 пина от които само за 2 има кабел. Гледах чудих се дали не съм забравил нещо но няма къде да я "ръгна". Очаквам насоки да започна да отстранявам "симтомите" 1 по 1 благодаря.

тази другата букса е за ел фарове.(незнам дали имаш, стандартно ги има буксите) а относно ръчната виж конектора или бутончето данеби да са зацапани или ненаместени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...