Jump to content
radoslav stanchev

Проблем с арматурното табло

Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам проблем с километража,по точно с брояча на метрите и километрите.когато запаля колата както си е студена метрите и километрите работят,като мина известно растояние спира.Сварша си някой задачи колата вече е истинала,трагжам и брояча пак започва да работи.Свалях таблото два пъти,пръсках буксите отзад на арматурното табло с спрей за окисление,намествах буксите,и проблема продалжава да е сащия.Карам Хонда Сивик 94год. 1.5 16винтила 90 коня моноинжекция.Всичко останало по арматурното табло си работи нормално. Ако някой може да помогне!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправих се сам.Ако мога да съм полезен на някои проблема беше в самото табло,където се намират въртящите зъбци на метрите,десетките(километри), и стотиците.Проблема беше в това че зъпчатката на метрите беше прехвърлила един зъб и захапваше когато си поиска.Просто се отваря таблото ,маха се стъклото и някаква много финна отверка се намесва зъпчатката да щракне и всичко си е нормално.Поне при мен проблема беше такъв дано сам помогнал на някой.И причината поради,която се прецака километража е че на коли с електронен километраж а не с жило не трябвали да се зануляват в движение.Това е което научих.Моля админа да закрие темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...