Jump to content
nasko_spii

Въпросче за 5 ген

Recommended Posts

Колеги здравеитеотново съм аз искам да попитам как се води Мотора 1.5 90 кс палната инжекция при сивик 5 ген Лси ли се води или съм в грешка Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Икономичният витек 1.5 90кс е с означение VEi за Европа и VX за Северна Америка. LSi е D15B2 което е 1.5 90кс моноинжекцион :) Много малко вероятно е да попаднеш на Икономичен витек, защото са доста редки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Икономичният витек 1.5 90кс е с означение VEi за Европа и VX за Северна Америка. LSi е D15B2 което е 1.5 90кс моноинжекцион :) Много малко вероятно е да попаднеш на Икономичен витек, защото са доста редки :)

Мда,1,5 пълна инжекция е Витек-Е,d15z1 е за 5ген. хеч и са редки наистина,има ги много в англичанки,d15z3....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря може да се слага катинара лошо че са редки такава исках Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо искаш точно такава? Бих те посъветвал да погледнеш купенцата 1.5 101 кс, по-често се намират, пълна инжекция са, но пък се вписват в малкият данък (ако това те притеснява) пък вървят повече от икономиците ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вземи някъв хеч,1,5,моно и му набии пълна инжекция от д15з3 и си готов.... :lol::lol::lol:Майтап,д15 не е витек,ама и тва се променя с глава от икономик

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неискам ремонти и разправи а да се кача и карам :дискам такава самоче пална нз хе4 ме4 ква се води не мога ги оправч вече :Дhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11302466036029840&f1=details

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...