Jump to content
Васил Влахов

Продавам разни неща за ЦРХ 2 ген....

Recommended Posts

Здравейте колеги,

намират ми се разни неща за рекс,които няма да ми трябват повече и ако някой реши че има нужда от тях да свирка :lol: ..а те са следните :

 

фарове за 88-89 ED9 ЦРХ/EF Сивик 4 ген двусекционни -- 80 лева за комплекта

 

Публикувано изображение

 

габарити черни ПРЕДИ ФЕЙСЛИФТА,тези от снимката,употребявани,но в добро състояние- 50 лева

 

Публикувано изображение

 

Генерация цяла на 63,5/1,5 -60,5 вътрешен диаметър за ЦРХ,Сивик 4г става и за 5 ген Сивик,защото съм я изкарал от пасажерската страна с цел намаляване на пътя и ъглите ...средно гърне неръждавейка на 63 вход и крайно гърне със заглушител.Гърнетата са италиянски а не китайски...цялата генерация е нова на не повече от 1000 км пробег..Просто ми се налага да я сменя с по-голяма и не ми върши работа.Малко снимки ...

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

П.С. Генерацията е много лека от Френски колена и тръба !!!! :D :D цената на цялата генерация е 360 лева!

 

Имам комплект пружини ..предни JAMEX червени спортни,задни стокови - 100 лева за цели комплект..

Горивна рейка от К20А2 R с бонус горивен регулатор от същия мотор ...

 

На последните неща нямам снимки,но при интерес пращам а тези дни ще кача и тук да има ..

 

ЗА КОНТАКТИ НА 0899 52 55 03 или 0879 38 38 80 ---- ВАСКО

СКАЙП vasil.vlahov ...а също така и на лични .. ПОЗДРАВИ

Редактирано от Васил Влахов
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега е момента тези,които мислят да сменят генерацията си с по-голяма такава да се възползват.Цената е много добра според мен..няма да казвам колко пари ми е излязла на мен - това никой не го интересува ;) Най-малкото ви спестявам пари за майстор и други дребни разходи...Сега като се замисля генерацията става и на 6ген Сивици ...ЗА КОНТАКТИ 0899 52 55 03 или 0879 38 38 80 ВАСКОСКАЙП vasil.vlahov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е все още налично и така още максимум месец,след това заминавам и чак след година съм тук..Така че ако някой нещо иска да казва докато съм тук.На пазара се появява гърне тип пура 5Zigen вход на 60 мм изход на 80 и нещо мисля...Чудесно е за коли 1.4-1.6л...Абсолютно изпразнено отвътре без заглушител е...Цената му е 50 кинта заедно със стойка за захващане го давам.Снимки не мога да кача днес,че се наводних лекичко и при първа възможност ще има такава..ЗА КОНТАКТИ 0899 52 55 03 или 0879 38 38 80 -- ВАСКО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генерацията си намери нов собственик,честито за което... :D ..Всичко друго е налично ако някой го интересува :D ...0899 52 55 03 или 0879 38 38 80 - ВАСКО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още налични са фарове за ЦРХ/4г Сивик - 80 лева ...

 

Публикувано изображение

 

Пружини за ЦРХ/4г Сивик ...Предни JAMEX(червени),задни стокови - 100 лева

 

Гърне 5Zigen абсолютно празно отвътре,вход 60мм - 50 лева

 

Публикувано изображение

 

 

ЗА КОНТАКТИ НА 0899 52 55 03 или 0879 38 38 80 ---- ВАСКО

СКАЙП vasil.vlahov ...а също така и на лични .. ПОЗДРАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гърнето си замина...Налични са все още двусекционните фарове за ЦРХ/Сивик 4г --- 80 леваПружините за ЦРХ/Сивик 4г (JAMEX предни,сток задни) --- 100 леваОфертата важи само до края на седмицата..После някой и да иска нещо чак догодина :D :D ЗА КОНТАКТИ НА 0899 52 55 03 или 0879 38 38 80 ---- ВАСКО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...