Jump to content
Guest darius

Максимални обороти

Recommended Posts

Guest darius

Днес,след като си сложих нови накладки(за което благодаря много на Змея)реших да пробвам колата и получих следният резултат:1-ва 7200 об. - 55км/ч2-ра 7200 об. - 100км/ч3-та 7200 об - 150км/чИскам да питам това дали са реални резултати или километража ме лъже.Колата не е пипана изобщо и е със оригинални 13-ки и е само 90к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Прекъсвача трябва да е на 7300-7400, 2-ра е до 95-6км/ч, 3-та изключва малко под 150, 4-та и 5-та не стига душа за прекъсвач на равно, като мах на 4-та съм стигал 195-200 на няколко пъти, това ми е давала с оригиналните 13-ки и същото с 14-ките, които са на почти същата височина, ами за слабушка толкова стига :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vinny

ами за слабушка толкова стига :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

Малко ли е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Значи данните ми са верни :angry: Беше ми мъчно за колицата,ама поне се накефих как ръмжеше,пък и за 90к.с според мен това си е добра работа!Доволен съм,щото като е вкарам в обороти и нямам проблем с изпреварването....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Днес,след като си сложих нови накладки(за което благодаря много на Змея)реших да пробвам колата и получих следният резултат:

 

1-ва 7200 об. - 55км/ч

2-ра 7200 об. - 100км/ч

3-та 7200 об  -  150км/ч

 

Искам да питам това дали са реални резултати или километража ме лъже.Колата не е пипана изобщо и е със оригинални 13-ки и е само 90к.с.

<{POST_SNAPBACK}>

хубаво си се навил да пробваш нооо не си ли чул че след като се сложат новите накладки трябва да се избягва определено време рязко спиране докато си паснат накладки-дискове :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

абе и аз така мислих но неска я пробвах и спираше много добреА момчета купихме на Дариус накладки Делфи да кажете мнение за тях,аз мисля че са добри,но все пак да си кажете мнението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

абе и аз така мислих но неска я пробвах и спираше много добре

А момчета купихме на Дариус накладки Делфи да кажете мнение за тях,аз мисля че са добри,но все пак да си кажете мнението

<{POST_SNAPBACK}>

не бих си сложил такива , вече няколко пъти имаше теми че спират добре но са много твърди и кривят дисковете !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

хубаво си се навил да пробваш нооо не си ли чул че след като се сложат новите накладки трябва да се избягва определено време рязко спиране докато си паснат накладки-дискове :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

 

Това с оборотите го правих на магистралата и то само веднъж,така че рязко не съм спирал!А за напасването си прав и се съобразих с това въпреки че си спираше ок....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

абе и аз така мислих но неска я пробвах и спираше много добре

А момчета купихме на Дариус накладки Делфи да кажете мнение за тях,аз мисля че са добри,но все пак да си кажете мнението

<{POST_SNAPBACK}>

На същата фирма - шарнирен болт ми замина за месец и половина! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...