Jump to content
Guest surr3a1

Каре търся Сивик 92

Recommended Posts

Guest surr3a1

предно ляво каре вътрешно ми е отишло (нямам идея дали са само предни каретата :) )интересува ме откъде мога да си намеря това каре или там частите му.някакви лагери имало... някой знае ли какви са и откъде да си ги намеря.въобще това което се чупи може ли да се намери по магазините или трябва да се търси на старо цялото нещо.мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

не разбирам.... имаш ли към 120лв за ново?предполагаме не, но все пак да питам, щото поне според мен няма много файда от рециклиране или камо ли втора ръка. Втората ръка каре си е божа работа и ако случайно не уцелиш добро, ще платиш повече от колкото да си купиш ново. Рециклирането излиза по-евтино, но пък аз лично бих изчакал малко ( карай си спокойно) и бих си взел ново като посъбера парички.А за ново каре, мисля че знаеш къде ще те пратя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

то вътрешното каре е 3 лагерчета на края на полуоската, напречно на нея, влизат в чашкатаполуоската не виждам как може да се разбие, чашката сигурно и тя е здрава - почти сигурно лагерчетата са се разбилине знам дали продават само такива лагерчета обаче или цяло кареаз имам 3 лагерчета мога да ти ги дам, в добро състояние сано най-добре си вземи цяла полуоска 2ра употреба, тъкмо ще имаш резервно външно каре ако ти се наложи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1
Отговорено (Редактирано)

за да има място за смях:баща ми отива да разглобява да види какво точно става аджеба. сваля капачката на джантата и гайките и 4те му почти падат в шепата (на 2-3 навивки)... :angry: NO COMMENT дето се казва...

Редактирано от surr3a1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

за да има място за смях:

 

баща ми отива да разглобява да види какво точно става аджеба.

 

сваля капачката на джантата и гайките и 4те му почти падат в шепата (на 2-3 навивки)... :)

 

NO COMMENT дето се казва...

<{POST_SNAPBACK}>

Ми то не е смешно,на мен ми се е случвало :angry: Направо си имал голям късмет :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...