Jump to content
Cirez

Проблем с тока на Honda Civic Aerodic

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам един такъв вапрос, преди известно време си монтрах водородна клетка на автомобила си от скоро започна да прави лек проблем с тока, имам предвид че като че ли черпи доста ток пробвах с по-силен акумолатор, но се оказа че не е от това според мен и в още един сервиз ми казаха, че не достатъчно силен алтернатора, може ли да се смени с по-силен и дали продават някаде в България такъв, който да се монтира в колата ми Honda Civic Aerodeck 1.4i 90hp 2000 година благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За алтернатора , някой друг ще ти каже.Я кажи имали някакъв смисъл от тая водородна клетка(сори , че не е по въпросът ти , но ми е много любопитно)и за какви пари са ти е монтирали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За алтернатора , някой друг ще ти каже.Я кажи имали някакъв смисъл от тая водородна клетка(сори , че не е по въпросът ти , но ми е много любопитно)и за какви пари са ти е монтирали?

ами да има 700 лв стуваше всичко с монтажа гореше 8.5-9.5 на 100 сега гори 7 без никакви допълнителни чипове а и в момента изгарянето е много по-добро и колата е малко по-пъргава има смисъл наистина не е гигантска икономията но е супер харесва ми защото и колата върви по - добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега извинявай за спама но дай някакви координати къде си монтирал водородната клетка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...