Jump to content
balinkata

Турбо колектор ?

Recommended Posts

Перна ме и мен съчмата на тема турбо, та се чудя ами ли такъв колектор с който мога да си запазя климатика , или друг вариант някой ако знае или го е правил ще съм благодарен да сподели. Идеята ми евридейка на 0,6 максимум и сток карантия.Та ще мога ли да си карам на хладно или искам прекалено много от живота :D

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чугунен колектор ще ти свърши работа,не е красив като неръждаемите но заема по малко място и е по надежден.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чугунен колектор ок, а дали ще има някакви други пречки смисал, турбина ,турбо пътища или ще си покаже като се подхване ?

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се направи върху колата ти от inox с колена ,ако се интересуваш виж ми снимките в галерията,правя такива колектори .А чугунените сравнение с инокса имат доста недостатъци но за сметка на това са по евтини,не казвам това поневже аз правя колектори от инокс но ако прегледаш по внимателно из нета за мнения предимствата и недостатъци на единия и другия ще се увериш сам :)Снимка

Редактирано от Yordan Stoyanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чугунен колектор ще ти свърши работа,не е красив като неръждаемите но заема по малко място и е по надежден.

сигурно имаш предвид за неръждаемите от Китай,те са ненадеждни :) колектори най-различни и по здравина и по цена но не всички са еднакви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решението е взето къстъм колектор ще е, ако някой го интересува де :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Чугунения е много здрав и няма да имаш проблеми с него, а да и е по-евтин! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен че е евтин чугунения също и събаря скороста на газовете към турбото :) понеже от вътре е доста грубичък особено мястото преди турбината където се събират 4 в 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...