Jump to content
Prelude_2.0

Проблем с 6 ген Аеродек , глъхне и изведнъж

Recommended Posts

пробллема от днес се появи загасна ми в движение няколко пъти , след което неможе да се изфорсира както трябва .. , и понякое време отпушва и няма ядове . после пак същото . моля за помощ :)Колата е с мотор Д14 А8 99 година

Редактирано от Prelude_2.0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как точно ти гасне? Пали ли веднага или не може? На мен ми правеше така от комутатора като вдигне определена температура и като поизстине палеше, докато не загрее пак, но на теб щом ти гасне в движение, значи пак пали и може да не е това

Редактирано от Вен_РВ1456ВС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пали си веднага общо взето , като че ли има запушен горивен филтър ... нещо такова ми намирисва .. ве4е 20 000 и направих откакто съм я взел а преди това не е ясно кога е сменян ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега търси проблема по целия горивен път!При мен се беше получило така и тъкмо бях откачил вече и се бях запътил кам сервиз и минах покрай бенз. шел,та и капнах 5л. ви-палар 100 .В пйрвия момент пак заглъхваше но след втората цедка отглъхна та досега нямам такива проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

погледни целия бензинов път , но смени и филтъра доста са километрите.А има и добавка към бензина за почистване на инжекциони.Върши добра работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...