Jump to content
Guest Vmax

Масло Д16А6

Recommended Posts

Guest Vmax

Хора кажете какво мосло да си сложа на хондичката 4г. имам мерак да я докарам до Омбре но нямам време от работа,а има и други работида се правят освен смяна масло,май ми потраква каренце,ма да не влизам в подробности,ако може само ми препоръчаите какво масълце,аз мислех Кастрол.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Хора кажете какво мосло да си сложа на хондичката 4г. имам мерак да я докарам до Омбре но нямам време от работа,а има и други работида се правят освен смяна масло,май ми потраква каренце,ма да не влизам в подробности,ако може само ми препоръчаите какво масълце,аз мислех Кастрол.

<{POST_SNAPBACK}>

4та генерация или 4годишна не разбрах но и в двата случая ако си над 100000км се препоръчва полу синтетика 10/40 .аз лично карам мобил1 и съм доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vmax

Хора кажете какво мосло да си сложа на хондичката 4г. имам мерак да я докарам до Омбре но нямам време от работа,а има и други работида се правят освен смяна масло,май ми потраква каренце,ма да не влизам в подробности,ако може само ми препоръчаите какво масълце,аз мислех Кастрол.

<{POST_SNAPBACK}>

4та генерация или 4годишна не разбрах но и в двата случая ако си над 100000км се препоръчва полу синтетика 10/40 .аз лично карам мобил1 и съм доволен

<{POST_SNAPBACK}>

да за 4-та генерация иде реч,очаквам още отзиви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

да за 4-та генерация иде реч,очаквам още отзиви :)

Не очаквай отзиви,използвай търсачката :) И между другото каква марка ще използваш сам си реши :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vmax

да за 4-та генерация иде реч,очаквам още отзиви :)

Не очаквай отзиви,използвай търсачката :wacko: И между другото каква марка ще използваш сам си реши :D

<{POST_SNAPBACK}>

Сложих кастрол 10W40,пък ще видим,дали съм се минал. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...