Jump to content
Jazkokris

Експертиза в КАТ

Recommended Posts

Здравейте взеха ми документите на мотора (внесен от италия нерегистриран в България с отчисления фактури всичко ) за експертиза в КАТ Добрич . Наложиха ми миналата седмица да отида днес на тази комисия за експертиза отгледаха мотора всичко е ок отивам на гишето и от там ми казва Инспектор Димитров , че трябвало още някаква комисия да минели документите , но този път нито ми дадоха срок нито нищо просто щял да ми се обади.Та днес цял ден разглеждам за някакво решение и попаднах на някои места където пишат,че можело да си наемеш такава комися ( експрертиза) за пред КАТ срещу някаква сума разбирасе , да си наема и да ми прегледат документите пред КАТ . Просто искам да си регистрирам по-бързо , че като ги знам тия може скоро да не карам нищо . Ще стане ли тая работа да си наема експертизата или някакси да ми помогнете с нещо ? :( Благодарности ....

Редактирано от Jazkokris

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат това с наемането на експертиза за пръв път го чувам! Тези проблеми ги правят само и единствено в КАТ Добрич, защото са едни комунистически БАУШИ ! Такива премеждия съм имал с тях, че направо не ми се говори ! Бях закупил една кола от Стара Загора момчето трябваше да си регистрира колата преди да я прехвърли на мене, защото беше още с времените номера, така и направихме в КАТ Стара Загора нямаше никакви проблеми, после си я прехвърлих и идвам в КАТ Добрич и решиха, че съм имал нестандартно пренабити номера на двигателя и ме посъветваха да се върна в Стара Загора и пак да я пререгистрирам, като от там напишат в картона като забележка, че колата има нестандартно пренабити номера. Но аз сложих една Б18-ка с документите си я взех отидох и си я регистрирах без комисия (което е по-интересното), защото бях нахален и ги понасрах малко и накрая единия каза, ае ае минавай отивай да ти слагат номерата и се махай и така стана работата ... бъди нахален, направи така че, да съжеляват че са се заяли с теб ....

Имам чувството че, само на Хондите го правят това в Добрич, знам и за други случаи!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е ,че немога да си взема май италянския талон , защото тоя инспектор ми го прибра и ми даде едно копие. Няма ли някакъв начин да си взема тоя италянски талон или отчисленията ли незнам кво е точно ? щото ако ги взема директно отивам Варна и съм готов за нула време ...Пък да нети разправям стана отивам за втори път там от сутринта то вечерта 4акам напразно по опашки :@

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора на колата му ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз и такива работи се опитах да му предложа но неще тоя инспектор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те комунистите не искат пари искат да им се надупиш ... тея там от комунизма си бачкат още и дори след като падна Тодор Живков те още не са паднали и се мислят за недосегаеми тея кавали там!

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне знаете ли до колко време ще е тая експертиза , на друг нему ли са се слчували такива неща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...