Jump to content
Вен_РВ1456ВС

Прекъсване и невъзможност за изфорсирване на бензин

Recommended Posts

Тъкмо се връщам от проба. Колата е значително по-добре. Има коренна разлика. Прекъсването и забиването напълно го няма Публикувано изображение. На бензин вече държи тези обороти, а на газ тези . Обещах и на колегата да му покажа как съм разглобил карба: с черните стрелки са посочени винтовете, които трябва да се развият, за да се отдели горната част на карба. С червено е винта за регулиране на нивото, а със синьо е лоста за дросела, който трябва да се откачи внимателно. Ако снимките не излизат ето линк за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, знам как се разглабя карба, просто това регулиране на нивото нещо немога да го оправя... Ти колко оборота врътна и в коя посока, по часовниковата стрелка ли или обратно ? Аз го въртях този винт, но не се оправи, даже мисля че стана по зле :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами развивах го (обратно на часовника). Така се намаля нивото. Когато го завиваш поплавъка се вдига и нивото следователно се увеличава. Но аз ти казах. При мен стана от 5-тия път. И иаз имах моменти в които колата направо гаснеше. Така, че няма да стане само с едно въртене. И не е нужен голям ход.

Колега, знам как се разглабя карба, просто това регулиране на нивото нещо немога да го оправя... Ти колко оборота врътна и в коя посока, по часовниковата стрелка ли или обратно ? Аз го въртях този винт, но не се оправи, даже мисля че стана по зле :D

Редактирано от Вен_РВ1456ВС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...